Başkan Vergili, Avrupa Yerel ve Bölgesel Yönetimler Kongresi 44. Genel Kurulu Toplantısı İçin Fransa'da
Eklenme Tarihi: 20.03.2023 203 Görüntülenme

Başkan Vergili, Avrupa Yerel ve Bölgesel Yönetimler Kongresi 44. Genel Kurulu Toplantısı İçin Fransa'da

Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, Avrupa Yerel ve Bölgesel Yönetimler Kongresi 44. Genel Kurulu toplantıları için Türk delegasyonu olarak Fransa'nın Strazburg şehrinde.

Başkan Vergili sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada; "13 yıldır ülkemizi temsil ettiğimiz Avrupa Konseyi Yerel Yönetimler Kongresi 44. Genel Kurulu için Strazburg’dayız. Çalışmalarımıza, Avrupa Muhafazakârlar ve Reformistler Grubu toplantısıyla başladık" dedi.

Genel Kurul öncesi Türk Delegasyonu ile istişarelerde bulunan Vergili; "Avrupa Yerel Yönetimler Kongresi Türk Delegasyonu olarak genel kurulda izleyeceğimiz politikalar üzerine istişarelerde bulunuyoruz" açıklamasında bulundu.

Post

1.000 Adet Sosyal Konut Projesi Ön Talep Başvuruları Uzatılmıştır

04.03.2024 67 Görüntülenme

Toplam 1.000 Adet Sosyal Konut Projemize olan ön talep başvuruları yaşanan yoğunluk nedeniyle 08 Mart 2024 Cuma günü saat 17.30'a kadar uzatılmıştır.

Post

Başkan Vergili’den SMMMO’ya Ziyaret

04.03.2024 15 Görüntülenme

Karabük Belediye Başkanı ve Milliyetçi Hareket Partisi Karabük Belediye Başkan Adayı Rafet Vergili sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada; "Bugün Karabük Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Başkanı Atakan İrken ve yönetimini ziyarette bulunduk. Misafirperverliklerinden dolayı başkanımıza ve yönetimine teşekkür ederiz" dedi.

Post

Recep Özçelik Son Yolculuğuna Uğurlandı

03.03.2024 18 Görüntülenme

Karabük Belediye Başkanı ve Milliyetçi Hareket Partisi Karabük Belediye Başkan Adayı Rafet Vergili sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada; "Karabük’ün sevilen iş insanlarından Recep Özçelik’i son yolculuğuna uğurladık. Merhuma Allah’tan rahmet sevenlerine ve ailesine başsağlığı ve sabır dilerim. Mekânı cennet olsun" dedi.