Kent Meydanı ve Millet Bahçesi Projesi
Eklenme Tarihi: 28.3.2017 12722 Görüntülenme

Kent Meydanı ve Millet Bahçesi Projesi

En büyük projelerimiz arasında yer alan Kent Meydanı Projesinin hayata geçirilebilmesi için 100 Evlerin Belediyeye devri noktasında Kardemir A.Ş. Yönetimi ile yapılan görüşmeler neticesinde anlaşma sağlandı. 100 Evler'in yıkımı 2011 yılı, Mart ayı sonunda tamamlandı. 135 tane binayı bir gecede yıkıp proje ihalesi yapıldı.

KARDEMİR’den büyük bir mücadele sonucunda aldığımız ve daha önce Türkiye’nin en büyük yayalaştırılmış kent meydanı olarak şehrimize kazandırdığımız alan çok yakında Kent Meydanı ve Millet Bahçesi olarak halkımızın hizmetine sunulacaktır.

İçerisinde dinlenme alanları, park, bahçe, müze, açık hava sineması, seyir alanı, spor alanları, Atatürk anıtı ve tören alanı bulunan projemiz tamamlandığında Karabük’ün 24 saat yaşayan sosyal yaşam merkezi olacaktır.


Kent Meydanı ve Millet Bahçesi Projesi Devam Ediyor

Post

Unlu Mamuller Projesi

29.02.2024 12 Görüntülenme

Yeni dönemde Öğlebeli Mahallesi sanayi girişinde hizmete açacağımız unlu mamuller üretim ve satış noktamızla Karabük halkını kaliteli ve çeşitli yeni nesil unlu mamuller ile buluşturuyoruz.

Post

Bilim Şenliği Projesi

26.02.2024 23 Görüntülenme

Karabük Belediyesi Bilim ve İnovasyon Merkezinde “Bilim Şenliği” gerçekleştirildi.

Post

Yeni Bulvarlar Projesi

23.02.2024 38 Görüntülenme

Plan ve projeleri Belediyemiz tarafından hazırlanan ve kamulaştırma işlemleri tamamlanan 3 yeni bulvarımızı Karabük halkının hizmetine sunacağız. İlk bulvarımıza 2024 yılında 5000 Evler Bilim Merkezi bölgesinde başlıyoruz. Karabük ile Kapullu bölgesini birbirine kavuşturuyoruz.