Vergili:
Eklenme Tarihi: 11.08.2022 376 Görüntülenme

Vergili: "Külfet Olmadan Nimet Olmuyor"

Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, Balıklar Kayası Alt Geçit Projesi ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Vergili yaptığı açıklamada; "Kıymetli Hemşehrilerim; Yaşanan pandemi süreci ve ekonomik daralmaya rağmen sizlere verdiğimiz sözleri yerine getirmek için var gücümüzle çalışıyoruz.

Malumunuz olduğu üzere 3’üncü dönemimiz için sizlere açıkladığımız projelerimizin başında; “Kesintisiz Ulaşım” Projemiz geliyordu. Hamdolsun bu konuda da çalışmalarımıza başladık, Balıklar Kayası Alt Geçit Projemizin ihalesini yaparak kazmayı vurduk. İnanıyoruz ki projemiz hayata geçtikten sonra şehir trafiğinde ciddi bir rahatlama olacak.

520 metre uzunluğundaki projemizin 470 metresi alt geçit, 50 metresi ise köprüden oluşuyor. 2x2 şeklinde tasarlanan alt geçidin yanındaki yollar, üstteki dönel kavşak bölgesinde 2 şerit olarak tasarlanırken, anayoldan ayrılma ve anayola bağlanma noktalarında ise tek şeride düşüyor.

Projemizin bitirilme süresi 75 gün. Ancak bizim hedefimiz; daha kısa bir sürede çalışmaları tamamlayarak, hem trafiğin rahatlamasını sağlamak, hem de vatandaşlarımıza mümkün olduğu kadar daha az sıkıntı yaşamak.

Sürücülerimizin çalışmalar nedeniyle geçici bir sıkıntı yaşadığını biliyoruz. Ancak sizlerde takdir edersiniz ki, biz sizler için çalışıyoruz. Külfet olmadan nimet olmuyor. Bizleri anlayışla karşılayacağınıza inanıyor, verdiğimiz rahatsızlıktan dolayı özür diliyoruz" dedi.

Post

Yılmaz'dan Vergili'ye Ziyaret

06.10.2022 7 Görüntülenme

Çankırı Çardaklı Beldesi Belediye Başkanı Osman Yılmaz, Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili'yi makamında ziyaret etti. Vergili, ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek; "Komşu vilayetimiz Çankırı'nın Çardaklı Beldesi Belediye Başkanı Osman Yılmaz beyefendiye ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum" dedi.

Post

Başkan Vergili, TÜBİTAK 4007 Bilim Şenliklerine Katıldı

06.10.2022 10 Görüntülenme

Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından bu yıl ikincisi düzenlenen TÜBİTAK 4007 Bilim Şenliklerinin açılış programına katıldı.