Karabük Valisi Sayın Mustafa Yavuz’dan Belediye Başkanımız Özkan Çetinkaya’ya İadeiziyaret
Eklenme Tarihi: 17.04.2024 256 Görüntülenme

Karabük Valisi Sayın Mustafa Yavuz’dan Belediye Başkanımız Özkan Çetinkaya’ya İadeiziyaret

Karabük Valisi Sayın Mustafa Yavuz, 31 Mart Mahalli İdareler Genel seçimi sonrasında Karabük Belediye Başkanı olarak seçilen ve ilk ziyaretini kendisine gerçekleştiren Belediye Başkanımız Özkan Çetinkaya’ya iadeiziyarette bulundu.

Karabük Valisi Sayın Mustafa Yavuz, Belediye Başkanımız Özkan Çetinkaya’ya hayırlı olsun dileklerini ileterek çalışmalarında başarılar diledi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Belediye Başkanımız Özkan Çetinkaya ise nazik ziyareti ve güzel temennileri için Karabük Valisi Sayın Mustafa Yavuz’a teşekkür etti.

Post

Başkan Çetinkaya: "Kıymetli Hemşerilerimiz ile Açılış ve Esnaf Ziyaretlerinde Bir Aradaydık"

24.05.2024 38 Görüntülenme

Karabük Belediye Başkanımız Özkan Çetinkaya sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada; "Güzel şehrimizin, güzel sokaklarında kıymetli hemşerilerimiz ile açılış ve esnaf ziyaretlerinde bir aradaydık. Sağlık, sıhhat ve afiyet ile huzurlu hafta sonları diliyoruz" dedi.

Post

Soğuksu Mahallemize 3. Etap TOKİ Hayırlı Olsun

23.05.2024 220 Görüntülenme

Karabük’ün Soğuksu Mahallesinde 1. ve 2. Etapları tamamlanıp, yapımı planlanan 3. Etap TOKİ konutlarının ihale süreci tamamlandı.

Post

Belediye Başkanımız Özkan Çetinkaya Türk Mutfağı Haftası Etkinliklerine Katıldı

22.05.2024 102 Görüntülenme

Karabük Belediye Başkanımız Özkan Çetinkaya, 21-27 Mayıs 2024 Türk Mutfağı Haftası etkinlikleri kapsamında "Asırlık Tariflerle Karabük Lezzet Şenlikleri" programında ilçelerimizin açmış olduğu yöresel stantları ziyaret etti.