BRTV 29. Yaşını Kutladı
Eklenme Tarihi: 19.04.2024 290 Görüntülenme

BRTV 29. Yaşını Kutladı

İlimizin ve bölgemizin Türksat 4/A uydusundan ulusal yayın yapan tek televizyonu olan Bizim Radyo ve Televizyon (BRTV), 29. yaş gününü düzenlenen kokteyl ile kutladı.

Karabük Büyük Kulüp’te gerçekleşen kokteyle, Karabük Valisi Sayın Mustafa Yavuz, Karabük Milletvekilleri Cem Şahin, Durmuş Ali Keskinkılıç ve Cevdet Akay, Belediye Başkanımız Özkan Çetinkaya, Cumhuriyet Başsavcısı Koray Kesgin, İl Jandarma Komutanı İsmail Gökcek, İl Emniyet Müdürü Mehmet Ali Hasan Köse, Safranbolu Kaymakamı Şaban Arda Yazıcı, İlçe Belediye Başkanları, Karabük Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Fatih Çapraz, Karabük Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Adnan Çebi, daire müdürleri, sivil toplum kuruluşlarının yöneticileri, siyasi parti temsilcileri ve davetliler katıldı.

Programda bir konuşma gerçekleştiren Belediye Başkanımız Özkan Çetinkaya; "BRTV’nin 29. Yıl dönümünü kutluyorum. BRTV‘yi iki konuda önemsiyorum. Bunlardan bir tanesi önemli bir şehir arşivinin olması. Görüntülerde gördüğümüz şehrimizin bugünlere gelmesinde emeği olan büyüklerimizi yâd ediyorum. Bir diğer hususta gurbetçi hemşerilerimizin haber aldığını, BRTV’nin ciddi takip edildiğini biliyoruz. Bu iki hususta başarılar diliyorum. Haber alma özgürlüğü noktasında vermiş oldukları hizmeti de takdir ediyorum" dedi.

Konuşmaların ardından Karabük Valisi Sayın Mustafa Yavuz, Belediye Başkanımız Özkan Çetinkaya, İl protokolü ve BRTV Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Çetinkaya tarafından 29. yıl dönümüne özel hazırlanan pasta kesildi.

Post

Başkan Çetinkaya: "Kıymetli Hemşerilerimiz ile Açılış ve Esnaf Ziyaretlerinde Bir Aradaydık"

24.05.2024 38 Görüntülenme

Karabük Belediye Başkanımız Özkan Çetinkaya sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada; "Güzel şehrimizin, güzel sokaklarında kıymetli hemşerilerimiz ile açılış ve esnaf ziyaretlerinde bir aradaydık. Sağlık, sıhhat ve afiyet ile huzurlu hafta sonları diliyoruz" dedi.

Post

Soğuksu Mahallemize 3. Etap TOKİ Hayırlı Olsun

23.05.2024 220 Görüntülenme

Karabük’ün Soğuksu Mahallesinde 1. ve 2. Etapları tamamlanıp, yapımı planlanan 3. Etap TOKİ konutlarının ihale süreci tamamlandı.

Post

Belediye Başkanımız Özkan Çetinkaya Türk Mutfağı Haftası Etkinliklerine Katıldı

22.05.2024 102 Görüntülenme

Karabük Belediye Başkanımız Özkan Çetinkaya, 21-27 Mayıs 2024 Türk Mutfağı Haftası etkinlikleri kapsamında "Asırlık Tariflerle Karabük Lezzet Şenlikleri" programında ilçelerimizin açmış olduğu yöresel stantları ziyaret etti.