Temizlik İşleri Ekiplerimiz Dere Yataklarında Temizlik Çalışmalarına Başladı
Eklenme Tarihi: 19.04.2024 257 Görüntülenme

Temizlik İşleri Ekiplerimiz Dere Yataklarında Temizlik Çalışmalarına Başladı

Şehir merkezindeki dere yataklarında oluşan çöp, çamur gibi birikintiler halk sağlığı acısından risk oluşturmakla beraber, görüntü ve çevre kirliliği oluşturmaktaydı. Bunun üzerine harekete geçen Temizlik İşleri ekiplerimiz dere yataklarında temizlik çalışmalarına başladı.

Böylece dere yataklarını dolduran katı atık, ot ve çamurlar temizlenerek, hem oluşabilecek kötü koku, sinek ve su taşkınlarının önüne geçildi, hem de görüntü kirliliği ortadan kaldırılmış oldu.

Ayrıca iş makinelerin ulaşamadığı menfez altlarına da giren belediye ekiplerimiz buradaki çöp ve atıkları da temizlediler.

Dere yataklarının temizlenmesi, Temizlik İşleri ekiplerimiz tarafından farklı bölgelerde devam edecektir.

 

Post

Başkan Çetinkaya: "Kıymetli Hemşerilerimiz ile Açılış ve Esnaf Ziyaretlerinde Bir Aradaydık"

24.05.2024 37 Görüntülenme

Karabük Belediye Başkanımız Özkan Çetinkaya sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada; "Güzel şehrimizin, güzel sokaklarında kıymetli hemşerilerimiz ile açılış ve esnaf ziyaretlerinde bir aradaydık. Sağlık, sıhhat ve afiyet ile huzurlu hafta sonları diliyoruz" dedi.

Post

Soğuksu Mahallemize 3. Etap TOKİ Hayırlı Olsun

23.05.2024 220 Görüntülenme

Karabük’ün Soğuksu Mahallesinde 1. ve 2. Etapları tamamlanıp, yapımı planlanan 3. Etap TOKİ konutlarının ihale süreci tamamlandı.

Post

Belediye Başkanımız Özkan Çetinkaya Türk Mutfağı Haftası Etkinliklerine Katıldı

22.05.2024 101 Görüntülenme

Karabük Belediye Başkanımız Özkan Çetinkaya, 21-27 Mayıs 2024 Türk Mutfağı Haftası etkinlikleri kapsamında "Asırlık Tariflerle Karabük Lezzet Şenlikleri" programında ilçelerimizin açmış olduğu yöresel stantları ziyaret etti.