Belediye Başkanımız Özkan Çetinkaya Saha Çalışmalarını Yerinde İnceledi
Eklenme Tarihi: 20.04.2024 330 Görüntülenme

Belediye Başkanımız Özkan Çetinkaya Saha Çalışmalarını Yerinde İnceledi

Belediye Başkanımız Özkan Çetinkaya, saat kulesi mevkii yürüyen merdivenlerin olduğu bölgede, Cevizkent TOKİ konutlarının önündeki dere yatağında ve Yeni Mahalledeki toprak kayması oluşan bölgede incelemelerde bulunarak birim müdürlerinden bilgiler aldı.

Daha önce saat kulesi mevkii yürüyen merdivenlerin olduğu bölgedeki peyzaj ve temizlik sorununu göreve geldiğimiz andan itibaren ortadan kaldıracağını söyleyen Belediye Başkanımız Özkan Çetinkaya, şehrin kalbi olan bu noktada çalışmalarımızın başladığını, Cevizkent TOKİ konutlarının önündeki ve Yeni Mahalledeki alanda gerekli düzenlemelerin yapılacağını belirtti.

Belediye Başkanımız Özkan Çetinkaya; "Yapacağımız çalışmaları mahalle sakinlerimizle ve esnaflarımızla istişare edip kararlaştırdıktan sonra hayata geçireceğiz" dedi.

   

Post

Başkan Çetinkaya: "Kıymetli Hemşerilerimiz ile Açılış ve Esnaf Ziyaretlerinde Bir Aradaydık"

24.05.2024 38 Görüntülenme

Karabük Belediye Başkanımız Özkan Çetinkaya sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada; "Güzel şehrimizin, güzel sokaklarında kıymetli hemşerilerimiz ile açılış ve esnaf ziyaretlerinde bir aradaydık. Sağlık, sıhhat ve afiyet ile huzurlu hafta sonları diliyoruz" dedi.

Post

Soğuksu Mahallemize 3. Etap TOKİ Hayırlı Olsun

23.05.2024 220 Görüntülenme

Karabük’ün Soğuksu Mahallesinde 1. ve 2. Etapları tamamlanıp, yapımı planlanan 3. Etap TOKİ konutlarının ihale süreci tamamlandı.

Post

Belediye Başkanımız Özkan Çetinkaya Türk Mutfağı Haftası Etkinliklerine Katıldı

22.05.2024 101 Görüntülenme

Karabük Belediye Başkanımız Özkan Çetinkaya, 21-27 Mayıs 2024 Türk Mutfağı Haftası etkinlikleri kapsamında "Asırlık Tariflerle Karabük Lezzet Şenlikleri" programında ilçelerimizin açmış olduğu yöresel stantları ziyaret etti.