Azerbaycanlı KBÜ Öğrencilerinden Başkan Vergili´ye Ziyaret
Eklenme Tarihi: 29.11.2019 313 Görüntülenme

Azerbaycanlı KBÜ Öğrencilerinden Başkan Vergili´ye Ziyaret

Azerbaycanlı Karabük Üniversitesi Öğrencilerinden Eshgin İsmaylov ve Ali Aghayev Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili’yi ziyaret ettiler.

Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, Azerbaycanlı Karabük Üniversitesi Öğrencilerinden Eshgin İsmaylov ve Ali Aghayev’e ziyaretlerinden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek, teşekkür etti.

Post

Vergili: "Kürt Kahramanlar Çıkartılmak İçin Olağanüstü Çabalar Sarf Ediliyor"

17.09.2020 72 Görüntülenme

Avrupa Yerel Yönetimler Meclisi İzleme Komisyonunda Türkiye raporu görüşüldü. Yaklaşık 12 yıldır mecliste Türkiye’yi temsil eden Karabük’ün MHP’li Belediye Başkanı Rafet Vergili video konferans sistemiyle katıldığı toplantıda yaptığı konuşmada raporu ‘kabul edilemez’ olarak tanımlarken; “Komisyonlar kuruluyor, incelemeler yapılıyor, raporlar düzenleniyor ve Kürt kahramanlar çıkartılmak için olağanüstü çabalar sarf ediliyor” dedi.

Post

Denetim Komisyonu Çalışmalarına Devam Ediyor

16.09.2020 113 Görüntülenme

Karabük Belediyesi bünyesinde kurulan MARZINC Denetim Komisyonu periyodik denetimlerine devam ediyor. Bugün yapılan toplantının ardından şirket yöneticileri ve komisyon üyeleri basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

Post

Karabük Belediyesinden Türkiye’de İlk

10.09.2020 263 Görüntülenme

Karabük Belediyesi, Avrupa’nın birçok ülkesinde kullanılan fakat henüz Türkiye’de birkaç özel sektör dışında kullanılmayan piroliz yöntemi ile plastik atıkların yok edilerek değerli maddelere ve enerjiye dönüştürme projesini başlatıyor. Proje Türkiye’deki belediyeler arasında bir ilk.