Belediyemiz Kurban Bayramında İhtiyaç Sahibi Ailelerin Yüzünü Güldürdü
Eklenme Tarihi: 17.06.2024 180 Görüntülenme

Belediyemiz Kurban Bayramında İhtiyaç Sahibi Ailelerin Yüzünü Güldürdü

Kurban Bayramı dolayısı ile Belediyemiz himayesinde yürütülen uygulama kapsamında, birlik olma ve paylaşma duygusunun daha da geliştirilmesi ve pekiştirilmesi için gönül köprüleri oluşturan Belediyemiz, hayırseverlerin bağışladığı kurban etlerini ihtiyaç sahibi ailelere ulaştırdı ve birçok ailenin yüzünü güldürdü.

İhtiyaç sahibi aileleri her durumda gözetmeye devam eden Belediyemiz, kurban etlerinin dağıtımını eşit bir şekilde gerçekleştirdi.

Alan el ile veren eli buluşturduklarını belirten Belediye Başkanımız Özkan Çetinkaya; "Belediyemiz tarafından takipleri yapılan ihtiyaç sahibi ailelere, hayırseverlerimizin bağışladığı kurban paylarını ulaştırdık. Kurban Bayramının en önemli özelliği, ihtiyaç sahiplerinin sofrasına katkı sağlanmasıdır. Kurban Bayramı paylaşmaktır. Hayırsever vatandaşlarımıza teşekkür ediyoruz. Rabbim herkesin hayrını kabul etsin" dedi.

Post

Şehrin Kalbi Olan Noktadaki Revize Çalışmalarımızda Sona Yaklaşıldı

17.07.2024 36 Görüntülenme

Saat kulesi mevkii yürüyen merdivenlerin olduğu bölgedeki revize çalışmalarımızda sona yaklaşıldı.

Post

Kamuoyu Açıklaması

16.07.2024 61 Görüntülenme

"15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik günü çerçevesinde ilimizde yapılan etkinliklerde konuşmam esnasında sehven "fetih" yerine "işgal" kelimesini kullanmamdan dolayı aziz milletimizden özür dilerim.

Post

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Karabük’te Anıldı

16.07.2024 124 Görüntülenme

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Gününü tüm yurtta olduğu gibi, kalkışmaya ilk meydan okuyan şehrimiz Karabük’te de andık.