Vergili:
Eklenme Tarihi: 07.06.2023 114 Görüntülenme

Vergili: "Demir’e Yeni Görevinde Başarılar Diliyorum"

Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ile KARDEMİR Yönetim Kurulu Başkanlığına getirilen Prof. Dr. İsmail Demir’e yeni görevinde başarılar diledi.

Başkan Vergili mesajında; "9 yıllık görev süresi içerisinde; Savunma Sanayii Başkanı olarak imza attığı yerli ve milli birçok tarihi proje ile milletimizin göğsünü kabartan Prof. Dr. Sayın İsmail Demir gibi ülkemizin marka isimlerinden birinin şehrimizin varoluş sebebi, Türk Sanayisinin anası KARDEMİR’imizin Yönetim Kurulu Başkanlığı görevine getirilmesi bizleri ziyadesiyle mutlu etti.

Sayın Demir’in engin tecrübelerinin ve üst düzey vizyonunun şirketimiz ve bölgemiz için bir şans olduğunu düşünüyorum. Şayet bu fırsatı iyi değerlendirebilirsek, geçmişte nasıl KARDEMİR’in öncülüğünde Karabük’ümüzü demir çelik sektörünün lokomotif şehri haline getirdiysek, şimdi de savunma sanayiine birçok alanda üretim yapan bir merkez haline getirebiliriz. Çünkü bu potansiyel ve altyapı bizde var.

Bu vesile ile Sayın Demir’e yeni görevinde başarılar diliyor, gerçekleştireceği çalışmaların şehrimize ve ülkemize hayırlar getirmesini Cenab-ı Allah’tan niyaz ediyorum" dedi.

 

Post

5000 Evler Kanyon Park Düğün Salonu Açılışı Gerçekleştirildi

21.09.2023 17 Görüntülenme

5000 Evler Bahçelievler Mahallesi Kanyon Park’ta yer alan Düğün Salonunun açılışı düzenlenen törenle gerçekleştirildi.

Post

"Tarihi Dokuma Eflani Çember Bezi" Projesinin Açılışı Namık Kemal Mahallesi SYM’de Gerçekleştirildi

19.09.2023 60 Görüntülenme

Kültür ve Turizm Bakanlığı Telif Hakları Genel Müdürlüğü tarafından desteklenen "Bebek Giyiminin Ekolojik Ürünle Buluştuğu Nokta; Tarihi Dokuma Eflani Çember Bezi" projesinin açılışı Namık Kemal Mahallesi Sosyal Yaşam Merkezimizde gerçekleştirildi.