Her Mahallede Ayrı Bir Çalışma
Eklenme Tarihi: 22.10.2019 146 Görüntülenme

Her Mahallede Ayrı Bir Çalışma

Karabük Belediyesi ekipleri şehrin birçok bölgesinde çalışmalarına devam ediyor.

Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz Şirinevler ve Atatürk Mahallesinde asfalt, Deretarla mevkiinde ise istinat duvarı çalışmalarını sürdürürken, Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz Bayır ve Kapullu Mahallerinde, Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekiplerimiz 5000 Evler ve 100. Yıl Mahallerinde çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.

Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili çalışmaların aralıksız devam ettiğini belirterek; “Vatandaşlarımızdan gelen talepleri anında çözüme kavuşturmak için ekiplerimiz şehrimizin her noktasında çalışmalarına devam ediyor” dedi.

Post

Başkan Vergili BRTV Ekranlarında Açıklamalarda Bulundu

17.11.2019 18 Görüntülenme

Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, BRTV ekranlarında Zafer Acar ile Gündem programının canlı yayın konuğu oldu. Vergili, Zafer Acar´ın sorularını yanıtlayarak Belediye çalışmalarına yönelik bilgiler verdi.

Post

Başkan Vergili BAKAB Meclis Toplantısı ve Coğrafi İşaretler Çalıştayına Katıldı

15.11.2019 30 Görüntülenme

Batı Karadeniz Kalkınma Birliği (BAKAB) Meclis Toplantısı Safranbolu´da yapıldı.

Post

Başkan Vergili: “Karabük 2020-2024 Seneleri Arasında Şantiye Haline Gelecek”

14.11.2019 73 Görüntülenme

Daha önce şehrin yüksek ve engebeli mahallerinde yürüyen merdivenler, üst geçitler, yaya köprüleri, kule asansörler ve yatay asansör yaparak vatandaşlarımızın rahatça ulaşımlarını gerçekleştirebilmesini sağlayan Karabük Belediyesi, 4. Kule Asansörün temelini Namık Kemal Mahallesinde düzenlenen tören ile attı.