Hayvan Barınağı ve Rehabilitasyon Merkezi
Eklenme Tarihi: 27.02.2013 12193 Görüntülenme

Hayvan Barınağı ve Rehabilitasyon Merkezi

Türkiye’nin en modern hayvan barınaklarından birine sahibiz. Soğuk kış aylarında hayvanları ısıtıcılı bölmelerde koruma altına alıp besin ihtiyaçlarını karşılarken, ameliyat dâhil her türlü tedaviyi de uyguluyoruz. Ayrıca Veteriner İşleri Müdürlüğümüz aracılığıyla vatandaşlarımıza aşı ve tedavi hizmetleri de veriyoruz.

Post

Hayvan Barınağı ve Hayvan Hastanesi Projesi

31.01.2020 827 Görüntülenme

Karabük Belediyesi Türkiye’nin en modern ve en gelişmiş hastanelerinden birini inşa ediyor. Hizmete girecek hastanede ileri teknoloji ürünü cihazlarla hizmet verilecek.

Post

İftar Çadırı

17.01.2020 375 Görüntülenme

12 ay içinde günlerin kuşkusuz en güzel geçtiği ay mübarek Ramazan. Birlik duygusu, paylaşmanın güzelliği, sofralarda ki bereket, 10 yıldır belediyemiz tarafından kurulan iftar çadırında yaşanıyor ve hayırseverlerimizin destekleriyle her akşam 750 kişiye iftar yemeği ikram ediliyor.

Post

Gezici Başkanlık Ofisi

17.01.2020 322 Görüntülenme

Sıradışı projelerimizden biri de “Gezici Başkanlık Ofisi” oldu. Hemşehrilerimizi yalnızca seçimden seçime hatırlamadık, her zaman onlarla birlikte olduk. Başkanlık makamını her gün farklı bir mahalleye taşıdık, birim müdürlerimizle birlikte sorunları yerinde inceleyip dinleyerek anında çözüm üretmeye çalıştık.