İyi Parti Meclis Üyeleri

Ayla DURAK

Ayla DURAK

Meclis Üyesi

Şahin KARATAŞ

Şahin KARATAŞ

Meclis Üyesi

01.01.1955 Beypınar Köyü, Gürün ilçesi, Sivas doğumludur. İlkokulu Karabük Soğuksu İlkokulu, ortaokulu Karabük Fevzi Çakmak Ortaokulu, liseyi Zonguldak Mehmet Çelikel Lisesinde okudu. Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi Sosyal Bilimler mezunudur.

1977 yılında Karabük Belediyesinde memur olarak işe başladı. Sırasıyla Temizlik İşleri Müdürlüğü, Hal Müdürlüğü, İtfaiye Müdürlüğü, Yazı İşleri Müdürlüğü, Mezarlıklar Müdürlüğü, Trafik Müdürlüğü görevlerinde bulundu.

1999 yılında MHP'de Karabük İl Belediye Başkanı Adayı oldu. Uzun yıllar Ülkü Ocakları Başkanlıklarında bulundu.

Etimesgut Belediyesinde Park Bahçeler Müdürlüğü ve 6 yıl Belediye Başkan Yardımcılığı görevlerinde bulundu.

Amatör Spor Kulüplerinde Çamdibi Spor'da sporcu, teknik direktör ve kulüp başkanlığı, Belediyespor'da kulüp 2. başkanlığı, Karabük Demirspor, Esnafspor kulüplerinde idareci olarak görevler yaptı.

Ortadoğu, Yeni Düşünce, Karabük Postası gazetelerinde milli ve manevi konularda yazıları yayınlandı. Atatürk, Hasan Tahsin ve çevre konularında Karabük Postası Gazetesinin düzenlediği yarışmalarda birincilik ve jüri özel ödülleri aldı.

Evli ve 2 çocuk babasıdır.

Mehtap BAŞARAN

Mehtap BAŞARAN

Meclis Üyesi

Kenan KARABACAK

Kenan KARABACAK

Meclis Üyesi

08.02.1953 Kayabaşı Mahallesi, Karabük doğumludur. Sırasıyla Kayabaşı İlkokulu, Merkez Ortaokulu ve Karabük Demir Çelik Lisesinden mezun olmuştur. Yüksek öğrenimini Yıldız Teknik Üniversitesi İnşaat Fakültesinde tamamlamıştır.

Çalışma hayatını Serbest İnşaat Mühendisliği hizmetleri (çelik ve betonarme yapı projelendirme, şantiye şefliği ve kontrol hizmetleri vb.) gayrimenkul değerleme uzmanlığı hizmetleri, inşaat müteahhitlik hizmetleri olarak yapmıştır ve halen devam etmektedir.

Siyasi hayatında, Anavatan Partisi Merkez İlçe Başkanlığı, Kurucu İl Başkanlığı, Belediye Meclis Üyeliği ve İl Genel Meclis Üyeliği görevlerinde bulunmuştur.

Evli ve iki çocuk babası olup, İngilizce bilmektedir.

  • 1
Canlı Destek Hattı