Karabük Belediyesinden Karabük İdman Yurdu Spor’a Destek
Eklenme Tarihi: 01.07.2024 126 Görüntülenme

Karabük Belediyesinden Karabük İdman Yurdu Spor’a Destek

Sporu ve sporcuyu her zaman destekleyen Karabük Belediyesi, Karabük’te sporun güçlenmesine ve elde edilen başarıların artmasına katkı sağlamak için Karabük İdman Yurdu Spor’a destek verdi.

Belediyemiz tarafından otopark alanı olarak düzenlenen eski valilik binası mevkiindeki alandan toplanan gelir, Belediye Başkanımız Özkan Çetinkaya’nın talimatları ile Karabük İdman Yurdu Spor’a destek olarak verilecektir.
Ayrıca sezon açılışında yapılacak olan pankart ve afiş gibi benzeri konularda da Karabük İdman Yurdu Spor’a yine destek de bulunulacaktır.

Sporu ve sporcuyu her zaman desteklediklerini belirten Belediye Başkanımız Özkan Çetinkaya; "Amacımız şehrimizi yeniden sporda başarılı bir hale getirip, Karabük’ü bir spor kentine dönüştürmektir. Mücadele ettiği ligde şehrimizi en iyi şekilde temsil edecek olan Karabük İdman Yurdu Spor’a şimdiden başarılar diliyorum" dedi.

Post

Şehrin Kalbi Olan Noktadaki Revize Çalışmalarımızda Sona Yaklaşıldı

17.07.2024 36 Görüntülenme

Saat kulesi mevkii yürüyen merdivenlerin olduğu bölgedeki revize çalışmalarımızda sona yaklaşıldı.

Post

Kamuoyu Açıklaması

16.07.2024 61 Görüntülenme

"15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik günü çerçevesinde ilimizde yapılan etkinliklerde konuşmam esnasında sehven "fetih" yerine "işgal" kelimesini kullanmamdan dolayı aziz milletimizden özür dilerim.

Post

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Karabük’te Anıldı

16.07.2024 124 Görüntülenme

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Gününü tüm yurtta olduğu gibi, kalkışmaya ilk meydan okuyan şehrimiz Karabük’te de andık.