Belediye Başkanımız Özkan Çetinkaya Bağ-Essan Sanayi Sitesinde Açılışa Katıldı
Eklenme Tarihi: 04.06.2024 121 Görüntülenme

Belediye Başkanımız Özkan Çetinkaya Bağ-Essan Sanayi Sitesinde Açılışa Katıldı

Belediye Başkanımız Özkan Çetinkaya, Sinan Boynueğrioğlu ve Fatih Yeniaydın tarafından Bağ-Essan Sanayi sitesinde açılan Beypen Cam Balkon PVC Sistemleri firmasının açılışına katıldı.

Açılışa Belediye Başkanımız Özkan Çetinkaya’nın yanı sıra AK Parti İl Başkanı Sayın Ferhat Salt, AK Parti İl Teşkilatı, davetliler ve çok vatandaş katıldı.

Belediye Başkanımız Özkan Çetinkaya; "Bağ-Essan Sanayi sitesinde hizmete açılan Beypen Cam Balkon PVC Sistemleri firmasının şehrimize hayırlı ve uğurlu olmasını diliyor, firmayı şehrimize kazandıran Sinan Boynueğrioğlu ve Fatih Yeniaydın’a Allah’tan bol kazançlar temenni ediyorum" dedi.

Yapılan duanın ardından Belediye Başkanımız Özkan Çetinkaya ve AK Parti İl Başkanı Sayın Ferhat Salt tarafından açılış kurdelesinin kesilmesi ile Beypen Cam Balkon PVC Sistemleri hizmete açıldı.

Post

Belediye Başkanımız Özkan Çetinkaya Kurban Satış Alanını Ziyaret Etti

15.06.2024 38 Görüntülenme

Belediye Başkanımız Özkan Çetinkaya Kurban Bayramı öncesinde Yenice yolu üzeri, Melise Köyü karşısındaki Belediyemiz mezbaha alanında kurulan kurban satış ve kesim alanını ziyaret ederek, kurban satıcıları ve vatandaşlar ile sohbet edip, taleplerini dinleyip, bayramlarını kutladı.

Post

Karabük Valisi Sayın Mustafa Yavuz’dan İtfaiye Müdürlüğümüze Ziyaret

15.06.2024 39 Görüntülenme

Karabük Valisi Sayın Mustafa Yavuz, İtfaiye Müdürlüğümüzü ziyaret ederek, İtfaiye personelimiz ile bir süre sohbet edip, bayramlarını kutladı.

Post

Karabük Kamu Kurumu ve Kuruluşları Arası 4. Bahar Futbol Turnuvası Şampiyonu Cezaevi Alsancak Takımı

14.06.2024 31 Görüntülenme

Belediye Başkanımız Özkan Çetinkaya, Karabük 4. Geleneksel Kamu Kurum ve Kuruluşlar Arası Bahar Futbol Turnuvası final müsabakasına katılarak, turnuvayı şampiyon olarak tamamlayan Cezaevi Alsancak Takımı ile turnuvayı 2. olarak tamamlayan belediyemiz futbol takımını ve turnuvaya katılan tüm takımları tebrik etti.