![19 Mayıs Karabük’te Coşkuyla Kutlandı](https://www.karabuk.bel.tr/images/haberresim/19052024-19mayis-kutlama-1.jpg)
19 Mayıs Karabük’te Coşkuyla Kutlandı
19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nın 105. yıl dönümünü Dr. Necmettin Şeyhoğlu stadyumunda düzenlenen törenle Karabük’ümüze yakışan büyük bir coşkuyla kutladık.
19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nın 105. yıl dönümünü Dr. Necmettin Şeyhoğlu stadyumunda düzenlenen törenle Karabük’ümüze yakışan büyük bir coşkuyla kutladık.
Belediye Başkanımız Özkan Çetinkaya, AK Parti İl Başkanı Ferhat Salt ile birlikte Yeşil Mahalle’de (Esentepe) Cuma namazı sonrası cami derneğinin düzenlediği aşure ikramı programına katıldı.
Belediye Başkanımız Özkan Çetinkaya 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı Mesajı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.
Belediye Başkanımız Özkan Çetinkaya sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada; "Bugün Belediyemizin düzenlediği yaz kursları kapsamında yüzme kursuna başlayan öğrencilerimizle birlikteydik. Bu önemli adımın, gençlerimizin gelişimine katkıda bulunmasını diliyoruz" dedi.
© 2024 Karabük Belediyesi - Created By Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü.