Vergili, Çapraz ve Çebi ile Görüştü
Eklenme Tarihi: 01.10.2022 300 Görüntülenme

Vergili, Çapraz ve Çebi ile Görüştü

Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, 8 Ekim'de yapılacak olan Karabük TSO seçimleri için aday olduklarını duyuran iş insanları Fatih Çapraz ve Adnan Çebi ile görüştü.

Vergili sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada; "Şehrimiz İş Dünyasında birlik ve beraberliğin sağlanması adına Ticaret ve Sanayi Odası seçimleri öncesinde konsensüs sağlanması adına gerçekleştirdiğimiz görüşmeler olumlu sonuçlandı. Bu süreçte tarafların uzlaşması için üstün bir efor sergileyen TSO eski Başkanı Sedat Namal ve Avukat Baki Arslan kardeşlerime teşekkür ediyorum. Teşekkürün en büyüğü ise “Ben” değil “Biz” mantalitesiyle hareket eden Adnan Çebi ve Fatih Çapraz kardeşlerime. Yapacakları çalışmalarda her zaman yanlarında olacağız. Rabbim çıktıkları bu yolda yar ve yardımcıları olsun. Birliğimiz daim olsun" dedi.


Vergili, Çapraz ve Çebi ile Görüştü

Post

Başkan Vergili Benzin İstasyonu Açılış Törenine Katıldı

02.12.2022 39 Görüntülenme

Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili benzin istasyonu açılış törenine katıldı. Vergili; "Şehrimizin hayırsever iş insanlarından Bayram Demir kardeşimizin Kemal Oyman mevkiinde yeni ve modern bir konsept ile hizmete aldığı benzin istasyonunun açılışına katıldık. Hayırlı ve uğurlu olmasını diliyor, yüce Allah’tan bol kazançlar temenni ediyorum" dedi.

Post

Başkan Vergili'den Karabük TSO'ya Ziyaret

30.11.2022 77 Görüntülenme

Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, Karabük Ticaret ve Sanayi Odası’na iadeyi ziyaret gerçekleştirdi.