Vergili:
Eklenme Tarihi: 04.08.2022 374 Görüntülenme

Vergili: "Toplu Taşıma Sorununu Çözmek Amacıyla Yaptığımız Çalışmaların Sonuna Geldik"

Minibüs ve halk otobüslerinin birleşerek bir çatı altında şehrimize hizmet vermesi gerektiği fikrinin konuşulduğu toplantıda Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili; "Şehrimizdeki toplu taşıma sorununu kökten çözmek amacıyla yaklaşık 3 aydır yaptığımız çalışmaların sonuna geldik.

Ankara ve İstanbul gibi büyükşehirlerimizin de toplu taşıma planlarını hazırlayan Palye Danışmanlık Yetkilisi Bekir Ilıcalı ve konunun uzmanı olan ekibi yapmış oldukları çalışmalar sonucunda; şehrimizin sağlıklı bir ulaşım planına kavuşabilmesi için minibüs ve halk otobüslerinin birleşerek bir çatı altında şehrimize hizmet vermesi gerektiği fikrini bizlere rapor olarak sundular.

Hiç vakit kaybetmeden; Şoförler Odası yönetimi, halk otobüsü ve minibüsçü esnafımız ve vatandaşlarımızla istişarelerde bulunarak, şehrimizin uzun vadede toplu taşıma problemini kökten çözecek en iyi uygulamayı elbirliğiyle hayata geçireceğiz.

Önümüzdeki hafta, Valilik yetkililerimiz, Milletvekillerimiz, Şoförler Odası Yönetimi, halk otobüsçüleri ve minibüsçü esnaflarımızın temsilcilerine ilgili firma detaylı olarak sunum yapacaktır. Konuyu etraflıca istişare edeceğiz" dedi.

Post

Başkan Vergili Fevzi Çakmak Caddesi Esnaflarını Ziyaret Etti

10.08.2022 19 Görüntülenme

Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, esnaf ziyaretlerine Fevzi Çakmak Caddesi üzerinde faaliyet gösteren esnafları ziyaret ederek devam etti.

Post

Başkan Vergili Gazipaşa ve Fevzi Çakmak Caddesi Esnaflarını Ziyaret Etti

04.08.2022 278 Görüntülenme

Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, esnaf ziyaretlerine Gazipaşa ve Fevzi Çakmak Caddesi (Ulu Cami) üzerinde faaliyet gösteren esnafları ziyaret ederek devam etti.