Başkan Vergili'den Başsağlığı Mesajı
Eklenme Tarihi: 12.01.2022 128 Görüntülenme

Başkan Vergili'den Başsağlığı Mesajı

Valimiz Sayın Fuat Gürel'in kıymetli validelerinin vefatı nedeniyle başsağlığı mesajı yayımlayan Belediye Başkanı Rafet Vergili; "Valimiz Sayın Fuat Gürel'in kıymetli valideleri Nergis Güler teyzemizin vefatını büyük bir üzüntü ile öğrendim. Merhume büyüğümüze Cenab-ı Allah'tan rahmet, başta Sayın Valimiz olmak üzere tüm ailesine ve sevenlerine sabır dilerim. Mekanı cennet olsun." dedi.

Cenaze namazı 13 Ocak Perşembe günü Manisa ili, Turgutlu ilçesi, Hüseyniye Camiinde öğle namazına müteakip kılınarak, Aile Mezarlığı'na defnedilecektir.

Karabük Belediyesi olarak merhumeye Allah'tan rahmet, başta Valimiz Sayın Fuat Gürel olmak üzere, ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Post

Cadde ve Kaldırımlarda Buz ve Kar Temizleme Çalışmaları Aralıksız Devam Ediyor

19.01.2022 105 Görüntülenme

Yoğun kar yağışının ardından ekiplerimiz Karabük Merkezde cadde ve kaldırımlarda buz ve kar temizleme çalışmalarına başladı.

Post

Kar Küreme ve Tuzlama Çalışmaları Devam Ediyor

18.01.2022 117 Görüntülenme

Kar yağışının ardından Karabük Belediyesi ekipleri, ana arterler ve sokak aralarının trafiğe açık tutulması ve herhangi bir olumsuzluğun yaşanmaması için 2 greyder, 3 kar küreme ve 10 adet tuzlama aracı ile kar küreme ve tuzlama çalışmalarına başladı.