15 Temmuz Etkinlikleri
Eklenme Tarihi: 14.07.2021 164 Görüntülenme

15 Temmuz Etkinlikleri "15 Karede 15 Temmuz" Resim Sergisi İle Başladı

Karabük'te FETÖ/PDY tarafından gerçekleştirilen hain darbe girişiminin 5. yıldönümü çeşitli etkinliklerle anılmaya başladı.

Karabük Valiliği tarafından düzenlenen 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü programı Safranbolu'dan Karabük istikametine gerçekleştirilen bisiklet turu ile başladı. Polis kontrolünde düzenlenen bisiklet turu Karabük Valiliği bahçesinde son buldu.

Valilik bahçesinde şehitler anısına fidan dikiminin gerçekleştirilmesi ile devam eden programa Vali Fuat Gürel ve eşi Özlem Aras Gürel, İl Jandarma Komutanı Albay Bahtiyar Yılmaz, İl Emniyet Müdürü Sırrı Tuğ, Belediye Başkan Yardımcısı Seher Berker, kurum müdürleri ve şehit yakınları katıldı.

Düzenlenen şiir, kompozisyon yarışmalarında dereceye giren öğrencilere ödülleri Vali Gürel ve beraberindeki heyet tarafından verildi. Ödül töreninin ardından Valilik Fuaye alanında Ressam Rıza Korkmaz, Kübra Korkmaz, Grafiker Ressam Eyüp Günaydın ve Edebiyatçı yazar Zehra Korkmaz'ın 15 Temmuz hain darbe girişiminin hafızalardan silinmemesi için Türk milletinin destansı direnişini konu alan fotoğrafları resmettiği '15 Karede 15 Temmuz' isimli Yağlı Boya Resim Sergisi açılışı yapıldı.

Program resim sergisinin gezilmesinin ardından sona erdi.

 

Post

Personel Alımı İçin Sınav Yapıldı

16.09.2021 560 Görüntülenme

Belediyemiz bünyesinde istihdam edilecek 6 Arşiv Destek Personeli alımı için yapılan müracaatların yoğun olması nedeniyle adaylar yazılı sınava alındı.

Post

İlköğretim Haftası Çeşitli Etkinliklerle Kutlandı

15.09.2021 59 Görüntülenme

İl Milli Eğitim Müdürlüğünce 2021-2022 Eğitim Öğretim Yılı kapsamında düzenlenen İlköğretim Haftası Kutlama Programı çeşitli etkinliklerle kutlandı. Etkinliklerde belediyemizi Belediye Başkan Yardımcımız Seher Berker temsil etti.

Post

Demir Kartal GSK Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı Şampiyonluğu İl Protokolü ile Birlikte Kutladı

14.09.2021 43 Görüntülenme

Namağlup tamamladığı 2. ligde tarih yazarak şampiyon olan ve 1. lige yükselen Demir Kartal Gençlik ve Spor Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı Şampiyonluğu düzenlenen "Şampiyonluk Yemeği" ile kutladı.