Başkan Vergili’den Yaşlı Bakım ve Dinlenme Merkezi’ndeki Yaşlılara Ziyaret
Eklenme Tarihi: 10.06.2021 303 Görüntülenme

Başkan Vergili’den Yaşlı Bakım ve Dinlenme Merkezi’ndeki Yaşlılara Ziyaret

Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, geçtiğimiz günlerde hizmete giren Yaşlı Bakım ve Dinlenme Merkezi’ndeki yaşlıları ziyaret etti.

Karabük Belediyesi yaklaşık 3 yıldır, Sosyal Yardım İşleri bünyesinde kurulan “Evde Bakım Hizmetleri” ekibiyle yalnız yaşayan ya da bakıma ihtiyacı olan yaşlıların kişisel bakımlarını gerçekleştiriyor. Belediye tarafından bakımı üstlenilen yaşlılara yönelik hizmetlere bir yenisi daha eklendi ve 5000 Evler Cumhuriyet Mahallesi Sosyal Yaşam Merkezi’nde Yaşlı Bakım ve Dinlenme Merkezi hizmete girdi.

Belediye Başkan Yardımcısı Seher Berker ile birlikte merkezi ziyaret eden Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili; "Onlar için ne yapsak az, belediye olarak onların mutlu bir hayat sürmesi için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz, onların hayır duaları bize yeter, bu güne kadar Karabük halkının hayır dualarıyla geldik,  ekiplerimiz hem yalnız yaşayan ya da yardıma ihtiyacı olan büyüklerimizin ihtiyaçlarını karşılıyor, hem de yeni açtığımız bu merkezde onların daha sosyal bir hayat sürmelerini sağlıyor" dedi.

Karabük Belediyesinin hizmetlerinden duydukları memnuniyeti dile getiren yaşlılar ise Başkan Vergili ve ekibine teşekkür ederken; "Sizlerden Allah razı olsun, hepsi cana yakın insanlar, bizlere çok büyük hürmet gösteriyorlar. Bir çocuğun anne ve babasına yaptığının çok daha fazlasını bizlere yapıyorlar" şeklinde duygu ve düşüncelerini dile getirdiler.

 


Başkan Vergili’den Yaşlı Bakım ve Dinlenme Merkezi’ndeki Yaşlılara Ziyaret

Post

Personel Alımı İçin Sınav Yapıldı

16.09.2021 566 Görüntülenme

Belediyemiz bünyesinde istihdam edilecek 6 Arşiv Destek Personeli alımı için yapılan müracaatların yoğun olması nedeniyle adaylar yazılı sınava alındı.

Post

İlköğretim Haftası Çeşitli Etkinliklerle Kutlandı

15.09.2021 59 Görüntülenme

İl Milli Eğitim Müdürlüğünce 2021-2022 Eğitim Öğretim Yılı kapsamında düzenlenen İlköğretim Haftası Kutlama Programı çeşitli etkinliklerle kutlandı. Etkinliklerde belediyemizi Belediye Başkan Yardımcımız Seher Berker temsil etti.

Post

Demir Kartal GSK Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı Şampiyonluğu İl Protokolü ile Birlikte Kutladı

14.09.2021 44 Görüntülenme

Namağlup tamamladığı 2. ligde tarih yazarak şampiyon olan ve 1. lige yükselen Demir Kartal Gençlik ve Spor Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı Şampiyonluğu düzenlenen "Şampiyonluk Yemeği" ile kutladı.