Gaziler Günü Kutlandı
Eklenme Tarihi: 20.09.2019 203 Görüntülenme

Gaziler Günü Kutlandı

19 Eylül Gaziler Günü, düzenlenen etkinlikler ile kutlandı.

Etkinlikler ilk olarak protokol üyeleri, Türkiye Muharip Gaziler Derneği Karabük Şubesi üyeleri ve vatandaşlar ile birlikte Karabük Belediye Bandosu eşliğinde Fevzi Fırat Caddesinden Kent Meydanı Atatürk Anıtı’na kortej yürüyüşü ile başladı.

Atatürk Anıtı’nda gerçekleştirilen çelenk sunum törenine Adalet ve Kalkınma Partisi Karabük Milletvekilleri Cumhur Ünal ve Niyazi Güneş, Karabük Belediye Başkan Yardımcısı Seher Berker, Karabük Vali Yardımcısı Barboros Baran, Karabük İl Emniyet Müdürü Sırrı Tuğ, Türkiye Muharip Gaziler Derneği Karabük Şube Başkanı Sebahattin Çorbacı, Harp Malulü Gaziler Dul ve Yetimleri Derneği Karabük Şube Başkanı Sabri Özer, siyasi parti temsilcileri, kurum müdürleri, sivil toplum kuruluşları, gaziler ve yakınları ile öğrenciler katıldı.

Atatürk Anıtı’na çelenklerin sunulmasının ardından tören, saygı duruşu ve İstiklal Marşımızın okunmasıyla devam etti. Türkiye Muharip Gaziler Derneği Karabük Şube Başkanı Sebahattin Çorbacı’nın günün anlam ve önemini belirten konuşması ile devam eden program, şiirlerin okunmasının ve protokol konuşmalarının yapılması ile son buldu.

Etkinlikler sonrası Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü tarafından gaziler onuruna Polisevi’nde düzenlenen yemekte protokol üyeleri, gazi ve gazi yakınları ile bir araya geldi.


Gaziler Günü Kutlandı

Post

Vergili: “Kürt Kardeşlerimiz Türk Vatandaşlarımız ile Eşit Haklara Sahip Olarak Yaşamaktadırlar”

22.10.2019 13 Görüntülenme

Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili gündeme dair açıklamalarda bulundu.

Post

Her Mahallede Ayrı Bir Çalışma

22.10.2019 20 Görüntülenme

Karabük Belediyesi ekipleri şehrin birçok bölgesinde çalışmalarına devam ediyor.

Post

Karabük Belediyesi’nden Okuma – Yazma Kursiyerlerine Hediye Kitap

21.10.2019 44 Görüntülenme

Karabük Belediye Başkan Yardımcısı Seher Berker, Karabük Belediyesi ve Halk Eğitim iş birliği ile Karabük Belediyesi Sosyal Yaşam Merkezlerinde okuma – yazma kurslarına katılan kursiyerleri bizzat ziyaret ederek, kursiyerlere kitap hediye etti.