Yeşil Mahalle (Esentepe) Mescid-i Aksa Cami Sosyal Yaşam Merkezi
Eklenme Tarihi: 20.08.2021 09:09:04 815 Görüntülenme

Yeşil Mahalle (Esentepe) Mescid-i Aksa Cami Sosyal Yaşam Merkezi

Yeşil Mahalle (Esentepe) Bilgin Sokak Mescid-i Aksa Camii yanında yer alan bölgede, ülkemizde örnek proje olarak gösterilen Sosyal Yaşam Merkezlerimizin 26’cısının temelini 19 Ağustos 2021 tarihinde dualarla atarken, açılışı ise 31.08.2023 tarihinde gerçekleştirildi.

Törende konuşan Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, Karabük’te ellerini atmadıkları hiçbir nokta bırakmadıklarını ifade ederken; "Bu Sosyal Yaşam Merkezlerimiz mahallelerimize can katıyor. İnsanlarımız biraz daha aktif yaşıyor. Buralarda Milli Eğitim Müdürlüğümüzle, Müftülüğümüzle ve diğer müdürlüklerimizle zaman zaman eğitim kursları düzenliyor, zaman zaman da sosyal yaşama dair etkinlikler düzenliyoruz. Bu merkezlerimizin bazılarında kreşlerimiz var, bazılarında ise Aile Hekimliği Merkezi ama her Sosyal Yaşam Merkezimizde muhtarlarımızla ilgili bir düzenleme yapıyor ve sizlerin onlara daha rahat ulaşmasını sağlıyoruz. Birkaç Sosyal Yaşam Merkezi daha yaptıktan sonra Karabük’ün bu konudaki eksiğini tamamlamış olacağız." dedi.


Yeşil Mahalle (Esentepe) Mescid-i Aksa Cami Sosyal Yaşam Merkezi Açılışı Gerçekleştirildi

Post

60 Adet Toplu Taşıma Aracının Hizmete Alınması Projesi

13.07.2023 154 Görüntülenme

Gerçekleştirilen tören ile 12 Temmuz 2023 Çarşamba günü saat 17.00'de, 60 adet toplu taşıma aracı Karabük halkının hizmetine sunulmuştur.

Post

Kamyon ve Tır Garajı Projesi

09.05.2023 322 Görüntülenme

Şehrimizin ihtiyacı olan bir projeyi daha hayata geçiriyoruz. Şoförler ve Otomobilciler Odasıyla birlikte Antepoğlu Sanayi Sitesi bölgesinde hayata geçireceğimiz modern kamyon ve tır garajı kısa sürede hizmete girecek. Bundan sonra şehir merkezi ve mahalle aralarına park uygulaması son bulacak.

Post

15 Bin Lavanta Toprakla Buluştu

15.12.2022 518 Görüntülenme

Bir taraftan pikniğinizi yapacak, diğer taraftan lavanta bahçelerinde gezeceksiniz. Karabük lavanta kokacak. Kanyon Park'ta 15 bin lavantayı toprakla buluşturduk.