Yeşil Mahalle (Esentepe) Mescid-i Aksa Cami Sosyal Yaşam Merkezi
Eklenme Tarihi: 20.08.2021 09:09:04 1184 Görüntülenme

Yeşil Mahalle (Esentepe) Mescid-i Aksa Cami Sosyal Yaşam Merkezi

Yeşil Mahalle (Esentepe) Bilgin Sokak Mescid-i Aksa Camii yanında yer alan bölgede, ülkemizde örnek proje olarak gösterilen Sosyal Yaşam Merkezlerimizin 26’cısının temelini 19 Ağustos 2021 tarihinde dualarla atarken, açılışı ise 31.08.2023 tarihinde gerçekleştirildi.

Törende konuşan Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, Karabük’te ellerini atmadıkları hiçbir nokta bırakmadıklarını ifade ederken; "Bu Sosyal Yaşam Merkezlerimiz mahallelerimize can katıyor. İnsanlarımız biraz daha aktif yaşıyor. Buralarda Milli Eğitim Müdürlüğümüzle, Müftülüğümüzle ve diğer müdürlüklerimizle zaman zaman eğitim kursları düzenliyor, zaman zaman da sosyal yaşama dair etkinlikler düzenliyoruz. Bu merkezlerimizin bazılarında kreşlerimiz var, bazılarında ise Aile Hekimliği Merkezi ama her Sosyal Yaşam Merkezimizde muhtarlarımızla ilgili bir düzenleme yapıyor ve sizlerin onlara daha rahat ulaşmasını sağlıyoruz. Birkaç Sosyal Yaşam Merkezi daha yaptıktan sonra Karabük’ün bu konudaki eksiğini tamamlamış olacağız." dedi.


Yeşil Mahalle (Esentepe) Mescid-i Aksa Cami Sosyal Yaşam Merkezi Açılışı Gerçekleştirildi

Post

Unlu Mamuller Projesi

29.02.2024 12 Görüntülenme

Yeni dönemde Öğlebeli Mahallesi sanayi girişinde hizmete açacağımız unlu mamuller üretim ve satış noktamızla Karabük halkını kaliteli ve çeşitli yeni nesil unlu mamuller ile buluşturuyoruz.

Post

Bilim Şenliği Projesi

26.02.2024 23 Görüntülenme

Karabük Belediyesi Bilim ve İnovasyon Merkezinde “Bilim Şenliği” gerçekleştirildi.

Post

Yeni Bulvarlar Projesi

23.02.2024 38 Görüntülenme

Plan ve projeleri Belediyemiz tarafından hazırlanan ve kamulaştırma işlemleri tamamlanan 3 yeni bulvarımızı Karabük halkının hizmetine sunacağız. İlk bulvarımıza 2024 yılında 5000 Evler Bilim Merkezi bölgesinde başlıyoruz. Karabük ile Kapullu bölgesini birbirine kavuşturuyoruz.