Karabük Belediyesi Otobüs Saatleri

Üniversite Mh. - 100. Yıl Mh. - 5000 Evler Mh. Otobüs Saatleri

Hafta sonu 08:00, 12:00, 14:00, 17:00, 18:00, 20:00, 22:00 saatlerinde çalışacaktır. Okulların kapalı olduğu günler hafta sonu tarifesi uygulanır.

Karabük Üniversitesi (Hareket)

07:00 08:00 09:00 12:00 14:00 16:00 17:00 18:00 20:00 22:00

100. Yıl 64 Evler

07:03 08:03 09:03 12:03 14:03 16:03 17:03 18:03 20:03 22:03

Yunus Emre

07:07 08:07 09:07 12:07 14:07 16:07 17:07 18:07 20:07 22:07

5000 Evler Giriş

07:10 08:10 09:10 12:10 14:10 16:10 17:10 18:10 20:10 22:10

Şahin Tepesi

07:15 08:15 09:15 12:15 14:15 16:15 17:15 18:15 20:15 22:15

Elit Market

07:18 08:18 09:18 12:18 14:18 16:18 17:18 18:18 20:18 22:18

Afet Evleri

07:20 08:20 09:20 12:20 14:20 16:20 17:20 18:20 20:20 22:20

5000 Evler Alt Geçit

07:25 08:25 09:25 12:25 14:25 16:25 17:25 18:25 20:25 22:25

Üniversite Önü

07:40 08:40 09:40 12:40 14:40 16:40 17:40 18:40 20:40 22:40

Karabük Üniversitesi İçi Kampüs

07:44 08:44 09:44 12:44 14:44 16:44 17:44 18:44 20:44 22:44

Karabük Üniversitesi Önü

07:45 08:45 09:45 12:45 14:45 16:45 17:45 18:45 20:45 22:45

Bahattin Gazi Öğrenci Yurdu

07:50 08:50 09:50 12:50 14:50 16:50 17:50 18:50 20:50 22:50

Kastamonu Kavşağı

07:54 08:54 09:54 12:54 14:54 16:54 17:54 18:54 20:54 22:54

Karabük Üniversitesi

07:56 08:56 09:56 12:56 14:56 16:56 17:56 18:56 20:56 22:56

Karabük Üniversitesi (Son Durak)

07:58 08:58 09:58 12:58 14:58 16:58 17:58 18:58 20:58 22:58
Canlı Destek Hattı