Milliyetçi Hareket Partisi Meclis Üyeleri

Ahmet ARSLAN

Ahmet ARSLAN

Meclis Üyesi

12.02.1964 yılı Trabzon Sürmene doğumludur. Üniversite Lisans mezunu olup halen Mali Müşavir olarak mesleğine devam etmektedir. Evli ve üç çocuk babasıdır.

Celal YÖRÜR

Celal YÖRÜR

Meclis Üyesi

26.11.1955 yılı Kastamonu Araç doğumludur. Üniversite Yüksek Lisans mezunudur. Karabük Üniv. Teknoloji Fak. Metal Eğitimi Bölümü Döküm Ana Bilim Dalı Emekli Öğretim Görevlisi. 1993-94 yılı Karabük Üniv. Teknik Eğitim Fak. Kurucu Öğretim Görevlisi. Dostlar Derneği Yön. Kur. Başkanı. Fransızca ve İngilizce biliyor. Evli ve beş çocuk babasıdır.

Dursun ARMAĞAN

Dursun ARMAĞAN

Meclis Üyesi

01.03.1949 yılı Çankırı Çerkeş Bayındır Köyü doğumludur. İlkokul mezunu olup Yapı Kredi Bankasından emeklidir. Şuan Dostlar Oto Yıkama’nın sahibi olarak mesleğine devam etmektedir. Evli ve dört çocuk babasıdır.

Fatih ÇAPRAZ

Fatih ÇAPRAZ

Meclis Üyesi

12.09.1975 Karabük doğumludur. Üniversite Lisans mezunu olup mesleğine iş adamı ve sanayici olarak devam etmektedir. Karabük Ticaret ve Sanayi Odası Başkan Yardımcılığı ve Meclis Üyeliği görevlerinde bulunmuştur. İngilizce bilmekte olup, evli ve bir çocuk babasıdır.

Harun CEBECİ

Harun CEBECİ

Meclis Üyesi

23.08.1980 yılı Karabük Yenice doğumludur. Üniversite Yüksek Lisans mezunudur. İyi derecede İngilizce bilmektedir. Halen Makina Yüksek Mühendisi (Yönetici) olarak mesleğini sürdürmektedir. 2009-2014 yılı Karabük Belediyesi Meclis Üyeliği, Türk Ocakları Karabük Şubesi Kurucu Üyesi ve Demir Çelik Mühendisleri Derneği Üyeliği görevlerinde bulunmuştur. Evli ve bir çocuk babasıdır.

İdris KUL

İdris KUL

Meclis Üyesi

25.05.1979 yılı Afşin, Kahramanmaraş doğumludur. Lise mezunu olup Demir ve Hurda Ticareti ile iştikal etmektedir. Evli ve iki çocuk babasıdır.

Kazım ÖZCAN

Kazım ÖZCAN

Meclis Üyesi

05.09.1982 yılı Merkez, Karabük doğumludur. Üniversite Yüksek Lisans mezunudur. İyi derecede İngilizce bilmektedir. Maden Yüksek Mühendisidir. Maden Mühendisleri Odası Karabük İl Temsilcisidir. Evli ve iki çocuk babasıdır.

Muhammed Ali GÜNDÜZ

Muhammed Ali GÜNDÜZ

Meclis Üyesi

01.07.1977 Eskipazar doğumludur. İlköğrenimini Çelik-İş İlköğretim okulunda bitirip, Karabük Mustafa Yazıcı Lisesi mezunudur. İngilizce bilmektedir. Karabük’te inşaat sektöründe müteahhitlik yapmaktadır. Evli ve iki çocuk babasıdır.

Mustafa SARIOĞLU

Mustafa SARIOĞLU

Meclis Üyesi

1969 Karabük doğumludur. Hacettepe Üniversitesi mezunu mühendis ve iş insanıdır. Bugüne kadar Karabük’te birçok sivil toplum kuruluşlarında görevler yapmıştır. Orta derece ingilizce bilmekte olup evli ve bir çocuk babasıdır.

Seher BERKER

Seher BERKER

Meclis Üyesi

1957 Daday, Kastamonu doğumludur. Karabük Demir Çelik Lisesi mezunudur. 34 yıllık bankacılık yaptıktan sonra emekli olmuştur. Kastamonulular Dernek Kurucu Üyeliği ve Yardım Sever Derneği Üyeliği ve 2. Başkanlık görevlerinde bulunmuştur.

Taşkın YILMAZ

Taşkın YILMAZ

Meclis Üyesi

06.02.1966 yılı Karabük doğumludur. Üniversite mezunudur. İyi derecede İngilizce bilmektedir. Halen Kardemir A.Ş.’de Yönetici olarak mesleğine devam etmektedir. Evli ve iki çocuk babasıdır.

  • 1

SİTEDE ARA

WHATSAPP NUMARALARIMIZ