Teşekkürler Bizim Çocuklar
Eklenme Tarihi: 07.07.2024 147 Görüntülenme

Teşekkürler Bizim Çocuklar

Belediyemiz tarafından Kemal Güneş (Hürriyet) Caddesine kurulan dev ekran ile A Milli Erkek Futbol Takımının EURO 2024 macerasındaki Hollanda maçı canlı yayınla vatandaşlarımızla buluştu.

Kalbi Milli Takımla atan ve stadyum heyecanını yaşamak isteyen herkes dev ekranın önündeki sandalyelerde yerlerini alarak tezahüratlarla maçın başlamasını bekledi. İlk düdükle birlikte maçın heyecan dozu artarken, coşkuyla maçı izleyen futbolseverlere Belediyemiz tarafından çay ve çekirdek ikram edildi.

Ayrıca milli maç öncesinde minik futbolseverlere Belediyemiz tarafından düzenlenen eğlence ve pamuk şeker ikramı minik futbolseverleri mutlu etti.

Almanya’da düzenlenen 2024 Avrupa Futbol Şampiyonasını çeyrek finalinde, Berlin Olimpiyat Stadyumundaki mücadelede Hollanda’ya karşı 2-1 kaybeden Ay-Yıldızlı ekibimiz bu sonuçla EURO 2024’e veda etti.

Karşılaşmayı dikkatle takip eden Karabüklüler milli heyecanı yaşatan Belediyemize teşekkür ettiler.

   

Post

Şehrin Kalbi Olan Noktadaki Revize Çalışmalarımızda Sona Yaklaşıldı

17.07.2024 38 Görüntülenme

Saat kulesi mevkii yürüyen merdivenlerin olduğu bölgedeki revize çalışmalarımızda sona yaklaşıldı.

Post

Kamuoyu Açıklaması

16.07.2024 62 Görüntülenme

"15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik günü çerçevesinde ilimizde yapılan etkinliklerde konuşmam esnasında sehven "fetih" yerine "işgal" kelimesini kullanmamdan dolayı aziz milletimizden özür dilerim.

Post

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Karabük’te Anıldı

16.07.2024 125 Görüntülenme

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Gününü tüm yurtta olduğu gibi, kalkışmaya ilk meydan okuyan şehrimiz Karabük’te de andık.