Karabük Kent Konseyi Genel Kurul Toplantısı Gerçekleştirildi
Eklenme Tarihi: 04.07.2024 184 Görüntülenme

Karabük Kent Konseyi Genel Kurul Toplantısı Gerçekleştirildi

Belediyemiz Meclis Toplantı Salonunda gerçekleşen Karabük Kent Konseyi Genel Kurul Toplantısına, Belediye Başkanımız Özkan Çetinkaya, siyasi parti, STK temsilcileri ve Kent Konseyi üyeleri katıldı.

Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başlayan genel kurulda bir konuşma yapan Belediye Başkanımız Özkan Çetinkaya; "Kent Konseyi şehirdeki önemli aktörleri bir araya getiren bir platformdur. Kamu kurumlarının, sivil toplumun, meslek örgütlerinin, siyasi partilerin ve muhtarların temsilcileri Kent Konseyinde bir araya gelirler. Kentimizin sorunları ve çözüm noktasında sizlerin görüşleri ve katkıları bizler için büyük önem taşıyor.

Konseyin güzel işler yapacağına, şehrimizin başarısı, kalkınması ve hak ettiği yere gelmesi için azimle çalışacağına yürekten inanıyorum. Bizlerde Karabük Belediyesi olarak elbirliğiyle şehrimiz için en güzelini, en doğrusunu gerçekleştirmek için konseyin yanında olacağız.

Katılımlarınızdan dolayı hepinize çok teşekkür ediyor, Karabük Kent Konseyinin şehrimize ve ülkemize hayırlı olmasını diliyorum" dedi.

Tek liste ile gidilen seçimlerde Enver Malkoç Kent Konseyi Başkanlığına seçilirken, Yürütme Kurulu ise şu isimlerden oluştu: Mustafa Çorbacı, Yıldıray Yıldırım, Abdülmuttalip Kayıkçı, Ahmet Öztürk, Ali Yaşar, Cantekin Ulukaya, Burcu Naime Tanç, Osman Semih Gülen.

Katılımcıların görüş ve taleplerini dile getirmesinin ardından genel kurul toplantısı son buldu.

Post

Şehrin Kalbi Olan Noktadaki Revize Çalışmalarımızda Sona Yaklaşıldı

17.07.2024 37 Görüntülenme

Saat kulesi mevkii yürüyen merdivenlerin olduğu bölgedeki revize çalışmalarımızda sona yaklaşıldı.

Post

Kamuoyu Açıklaması

16.07.2024 62 Görüntülenme

"15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik günü çerçevesinde ilimizde yapılan etkinliklerde konuşmam esnasında sehven "fetih" yerine "işgal" kelimesini kullanmamdan dolayı aziz milletimizden özür dilerim.

Post

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Karabük’te Anıldı

16.07.2024 124 Görüntülenme

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Gününü tüm yurtta olduğu gibi, kalkışmaya ilk meydan okuyan şehrimiz Karabük’te de andık.