Karabük Belediyesi Yaz Kursları Başlıyor
Eklenme Tarihi: 25.06.2024 251 Görüntülenme

Karabük Belediyesi Yaz Kursları Başlıyor

Yaz kurslarımızı başlatıyoruz. Eğitime tam destek veren Karabük Belediyesi vatandaşlarımızın isteklerine yönelik kursları, zengin içerik ve uzman kadrolar ile yaz aylarını dolu dolu geçirmeleri için halkımızın hizmetine sunuyor.

Belediyemiz Sosyal Yaşam Merkezlerimizdeki yaz kurslarından faydalanmak isteyen vatandaşlarımızın ücretsiz olarak kurslara katılabilmeleri için Sosyal Yaşam Merkezlerimize başvurularını yapmaları yeterli olacaktır.

Akıl Zeka Oyunları, Robotik Kodlama, Kur’an, El Sanatları, Spor, Müzik, Tenis, Masa Tenisi, Halk Oyunları ve Drama branşlarında düzenlenecek kurslarımız 1 Temmuz itibarıyla başlayıp, 15 Ağustos itibarıyla son bulacaktır.

Karabük Belediyesi olarak eğitime tam destek verdiklerini belirten Belediye Başkanımız Özkan Çetinkaya; "Sosyal Yaşam Merkezlerimizde birçok branşta ücretsiz, zengin içerikli ve uzman kadrolar ile vereceğimiz kurslarımızdan faydalanmak isteyen vatandaşlarımızı Sosyal Yaşam Merkezlerimize bekliyoruz" dedi.

 

Post

Şehrin Kalbi Olan Noktadaki Revize Çalışmalarımızda Sona Yaklaşıldı

17.07.2024 36 Görüntülenme

Saat kulesi mevkii yürüyen merdivenlerin olduğu bölgedeki revize çalışmalarımızda sona yaklaşıldı.

Post

Kamuoyu Açıklaması

16.07.2024 61 Görüntülenme

"15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik günü çerçevesinde ilimizde yapılan etkinliklerde konuşmam esnasında sehven "fetih" yerine "işgal" kelimesini kullanmamdan dolayı aziz milletimizden özür dilerim.

Post

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Karabük’te Anıldı

16.07.2024 124 Görüntülenme

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Gününü tüm yurtta olduğu gibi, kalkışmaya ilk meydan okuyan şehrimiz Karabük’te de andık.