Belediye Başkanımız Özkan Çetinkaya Millet Bahçesi İnşaat Alanında İncelemelerde Bulundu
Eklenme Tarihi: 07.06.2024 127 Görüntülenme

Belediye Başkanımız Özkan Çetinkaya Millet Bahçesi İnşaat Alanında İncelemelerde Bulundu

Belediye Başkanımız Özkan Çetinkaya, Karabük’ümüze değer katacak olan ve yapımı yoğun bir şekilde devam eden Millet Bahçesi alanında AK Parti Karabük Milletvekilleri Sayın Cem Şahin, Sayın Ali Keskinkılıç ve AK Parti Karabük İl Başkanı Sayın Ferhat Salt ile birlikte incelemelerde bulundular.

Millet Bahçesinin, halkın rahat nefes aldığı ve bir çok imkânlarından yararlanabileceği güzel bir yer olacağını belirten Belediye Başkanımız Özkan Çetinkaya yaptığı açıklamada; "Gördüğünüz gibi bugün burada vekillerimizin, il başkanımızın çabaları ile hızlı bir çalışma devam ediyor. Millet Bahçesinin şehrimize kültür, sosyal yaşam, yeşil alan ve spor alanlarında ciddi bir katkısı olacak. Böyle bir alanı halkımızın hizmetine açacağımız için hakikaten çok heyecanlıyız. Aynı şekilde belediye olarak biz de bu hizmet furyasını hızlandırıyoruz. Şimdi tam karşımda saat kulesinin o rampasına güzel çalışmalar, uygulamalar yapıyoruz. Orayı da halkımızın hizmetine sunacağız. Yine arkamızda 300 araçlık bir otoparkı kısa bir dönemde kazandırdık. İlave otoparklarımızı da yapacağız. İnşallah kısa bir dönemde burayı teslim alıp Karabük’ün hak ettiği o kaliteli sosyal hayatı, yeşil alanı, sportif ve kültür alanlarını hizmete sunacağız" dedi.

Post

Belediye Başkanımız Özkan Çetinkaya Kurban Satış Alanını Ziyaret Etti

15.06.2024 38 Görüntülenme

Belediye Başkanımız Özkan Çetinkaya Kurban Bayramı öncesinde Yenice yolu üzeri, Melise Köyü karşısındaki Belediyemiz mezbaha alanında kurulan kurban satış ve kesim alanını ziyaret ederek, kurban satıcıları ve vatandaşlar ile sohbet edip, taleplerini dinleyip, bayramlarını kutladı.

Post

Karabük Valisi Sayın Mustafa Yavuz’dan İtfaiye Müdürlüğümüze Ziyaret

15.06.2024 39 Görüntülenme

Karabük Valisi Sayın Mustafa Yavuz, İtfaiye Müdürlüğümüzü ziyaret ederek, İtfaiye personelimiz ile bir süre sohbet edip, bayramlarını kutladı.

Post

Karabük Kamu Kurumu ve Kuruluşları Arası 4. Bahar Futbol Turnuvası Şampiyonu Cezaevi Alsancak Takımı

14.06.2024 31 Görüntülenme

Belediye Başkanımız Özkan Çetinkaya, Karabük 4. Geleneksel Kamu Kurum ve Kuruluşlar Arası Bahar Futbol Turnuvası final müsabakasına katılarak, turnuvayı şampiyon olarak tamamlayan Cezaevi Alsancak Takımı ile turnuvayı 2. olarak tamamlayan belediyemiz futbol takımını ve turnuvaya katılan tüm takımları tebrik etti.