Belediye Başkanımız Özkan Çetinkaya,
Eklenme Tarihi: 06.06.2024 102 Görüntülenme

Belediye Başkanımız Özkan Çetinkaya, "Karabük Kent Vizyonu Çalıştayı 2037" Etkinliğine Katıldı

Belediye Başkanımız Özkan Çetinkaya, Karabük Ticaret ve Sanayi Odası tarafından Karabük’ün sosyal, ekonomik, kültürel, eğitim, çevre, kentleşme, ulaşım ve turizm alanlarında kalkınmasına yönelik vizyon belirlemek için 100. Yıl Kültür Merkezinde düzenlenen “Karabük Kent Vizyonu Çalıştayı 2037” etkinliğine katıldı.

Belediye Başkanımız Özkan Çetinkaya çalıştayda Karabük’ün Swot Analizi sunumunu yaparak, güçlü ve zayıf yönleri, elde edilebilecek fırsatlar, karşılaşılabilecek tehditler ile ilgili görüş ve önerilerini belirtti.

Belediye Başkanımız Özkan Çetinkaya ayrıca Karabük’ün 100. yılına yönelik fikir ve önerilerini aşağıdaki maddeler halinde sıraladı;

  • Akılı Şehir
  • Yeşil ve Sürdürülebilir Şehir
  • Dijital Demokrasi ve Katılımcı Yönetim
  • Kapsayıcı ve Adil Hizmetler
  • Gelişmiş Sağlık ve Sosyal Hizmetler
  • İleri Güvenlik ve Acil Durum Yönetimi
  • Yeni Eğitim ve Kültürel Alanlar
  • Yenilikçi Ekonomik Modeller
  • Kapsamlı Veri Yönetimi ve Analitik
  • Toplum Sağlığı ve Refahı

Şehrimizin daha yaşanabilir, sürdürülebilir ve katılımcı bir yapıya kavuşması için teknolojik yenilikler ve toplumsal ihtiyaçların dikkate alınması gerektiğinin altını çizen Belediye Başkanımız Özkan Çetinkaya, bahsedilen hizmetler ve projelerin hayata geçirilmesinin önemini vurgulayarak, sözlerine son verdi.

Post

Belediye Başkanımız Özkan Çetinkaya Kurban Satış Alanını Ziyaret Etti

15.06.2024 34 Görüntülenme

Belediye Başkanımız Özkan Çetinkaya Kurban Bayramı öncesinde Yenice yolu üzeri, Melise Köyü karşısındaki Belediyemiz mezbaha alanında kurulan kurban satış ve kesim alanını ziyaret ederek, kurban satıcıları ve vatandaşlar ile sohbet edip, taleplerini dinleyip, bayramlarını kutladı.

Post

Karabük Valisi Sayın Mustafa Yavuz’dan İtfaiye Müdürlüğümüze Ziyaret

15.06.2024 39 Görüntülenme

Karabük Valisi Sayın Mustafa Yavuz, İtfaiye Müdürlüğümüzü ziyaret ederek, İtfaiye personelimiz ile bir süre sohbet edip, bayramlarını kutladı.

Post

Karabük Kamu Kurumu ve Kuruluşları Arası 4. Bahar Futbol Turnuvası Şampiyonu Cezaevi Alsancak Takımı

14.06.2024 31 Görüntülenme

Belediye Başkanımız Özkan Çetinkaya, Karabük 4. Geleneksel Kamu Kurum ve Kuruluşlar Arası Bahar Futbol Turnuvası final müsabakasına katılarak, turnuvayı şampiyon olarak tamamlayan Cezaevi Alsancak Takımı ile turnuvayı 2. olarak tamamlayan belediyemiz futbol takımını ve turnuvaya katılan tüm takımları tebrik etti.