Şampiyon KARÇEL
Eklenme Tarihi: 03.06.2024 96 Görüntülenme

Şampiyon KARÇEL

Belediye Başkanımız Özkan Çetinkaya, Özçelik-İş Sendikası tarafından düzenlenen 1 Mayıs Birlik Beraberlik ve Dayanışma Futbol Turnuvası final müsabakalarına katılarak, turnuvayı derece ile tamamlayan takımları ve turnuvaya katılan tüm sporcuları tebrik etti.

Belediye Başkanımız Özkan Çetinkaya’nın yanı sıra 1 Mayıs Birlik Beraberlik ve Dayanışma Futbol Turnuvası final müsabakalarına, Özçelik-İş Sendikası Genel Başkanı Sayın Yunus Değirmenci, Özçelik-İş Sendikası Karabük Şube Başkanı Sayın Kenan Yılmaz, KARDEMİR Genel Müdürü Sayın Dursun Ali Yaşacan, KARDEMİR Genel Müdür Yardımcısı Sayın Mustafa Karakuş, Karabük İl Gençlik ve Spor Müdürü Sayın Coşkun Güven, KARÇEL Genel Müdür Yardımcısı Sayın Ali Şen, kurum müdürleri ve çok sayıda sporsever katıldı.

Çok sayıda sporseverin takip ettiği 1 Mayıs Birlik Beraberlik ve Dayanışma Futbol Turnuvası final müsabakalarında KARÇEL Takımı şampiyon olurken, turnuvanın 2. takımı Yüksek Fırınlar, 3. takımı ise Can Demir Çelik oldu.

Müsabakalar sonunda ise ödül töreni yapıldı.

 

Post

Belediye Başkanımız Özkan Çetinkaya Kurban Satış Alanını Ziyaret Etti

15.06.2024 38 Görüntülenme

Belediye Başkanımız Özkan Çetinkaya Kurban Bayramı öncesinde Yenice yolu üzeri, Melise Köyü karşısındaki Belediyemiz mezbaha alanında kurulan kurban satış ve kesim alanını ziyaret ederek, kurban satıcıları ve vatandaşlar ile sohbet edip, taleplerini dinleyip, bayramlarını kutladı.

Post

Karabük Valisi Sayın Mustafa Yavuz’dan İtfaiye Müdürlüğümüze Ziyaret

15.06.2024 39 Görüntülenme

Karabük Valisi Sayın Mustafa Yavuz, İtfaiye Müdürlüğümüzü ziyaret ederek, İtfaiye personelimiz ile bir süre sohbet edip, bayramlarını kutladı.

Post

Karabük Kamu Kurumu ve Kuruluşları Arası 4. Bahar Futbol Turnuvası Şampiyonu Cezaevi Alsancak Takımı

14.06.2024 31 Görüntülenme

Belediye Başkanımız Özkan Çetinkaya, Karabük 4. Geleneksel Kamu Kurum ve Kuruluşlar Arası Bahar Futbol Turnuvası final müsabakasına katılarak, turnuvayı şampiyon olarak tamamlayan Cezaevi Alsancak Takımı ile turnuvayı 2. olarak tamamlayan belediyemiz futbol takımını ve turnuvaya katılan tüm takımları tebrik etti.