Hayat Boyu Öğrenmeye Belediyemizden Tam Destek
Eklenme Tarihi: 03.06.2024 105 Görüntülenme

Hayat Boyu Öğrenmeye Belediyemizden Tam Destek

Belediye Başkanımız Özkan Çetinkaya "Hayat Boyu Öğrenme" etkinliklerinin açılış programına katıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan program, halk oyunları gösterisi ve protokol konuşmaları ile devam etti.

Belediye Başkanımız Özkan Çetinkaya programda yapmış olduğu konuşmasında; "Kurslarda emeği geçen hocalarımızı ve öğrencilerimizi tebrik ediyor, başarılarının daim olmasını diliyorum. Eğitim kurumlarımıza desteğimizi sürdürmeye, birlik ve beraberlik içerisinde çalışmaya devam edeceğiz" dedi.

Belediyemiz olarak “Hayat Boyu Öğrenme” programına Milli Eğitim Müdürlüğümüz tarafından tahsis edilen eğitmenlerimizle Sosyal Yaşam Merkezlerimizde 278 branşta 4 bin 150 kursiyere eğitim vererek destek olmuş bulunmaktayız.

Karabük Valisi Sayın Mustafa Yavuz, Belediye Başkanımız Özkan Çetinkaya, İl Milli Eğitim Müdürü Nevzat Akbaş ve protokol üyeleri tarafından birçok kursta yapılan çalışmaların yer aldığı sergi açılışının yapılmasının ardından protokol üyelerinin kurslarda yapılan çalışmaları incelemesi ile program sona erdi.

Post

Belediye Başkanımız Özkan Çetinkaya Kurban Satış Alanını Ziyaret Etti

15.06.2024 38 Görüntülenme

Belediye Başkanımız Özkan Çetinkaya Kurban Bayramı öncesinde Yenice yolu üzeri, Melise Köyü karşısındaki Belediyemiz mezbaha alanında kurulan kurban satış ve kesim alanını ziyaret ederek, kurban satıcıları ve vatandaşlar ile sohbet edip, taleplerini dinleyip, bayramlarını kutladı.

Post

Karabük Valisi Sayın Mustafa Yavuz’dan İtfaiye Müdürlüğümüze Ziyaret

15.06.2024 39 Görüntülenme

Karabük Valisi Sayın Mustafa Yavuz, İtfaiye Müdürlüğümüzü ziyaret ederek, İtfaiye personelimiz ile bir süre sohbet edip, bayramlarını kutladı.

Post

Karabük Kamu Kurumu ve Kuruluşları Arası 4. Bahar Futbol Turnuvası Şampiyonu Cezaevi Alsancak Takımı

14.06.2024 31 Görüntülenme

Belediye Başkanımız Özkan Çetinkaya, Karabük 4. Geleneksel Kamu Kurum ve Kuruluşlar Arası Bahar Futbol Turnuvası final müsabakasına katılarak, turnuvayı şampiyon olarak tamamlayan Cezaevi Alsancak Takımı ile turnuvayı 2. olarak tamamlayan belediyemiz futbol takımını ve turnuvaya katılan tüm takımları tebrik etti.