Belediye Başkanımız Özkan Çetinkaya Mahalle Muhtarlarımızla Bir Araya Geldi
Eklenme Tarihi: 01.06.2024 91 Görüntülenme

Belediye Başkanımız Özkan Çetinkaya Mahalle Muhtarlarımızla Bir Araya Geldi

Belediye Başkanımız Özkan Çetinkaya, muhtarlarımız ile Kordon Parkta bir araya gelerek, mahallelerimizin ihtiyaçları hakkında istişarelerde bulundu.

Mahallelerine olan katkılarından dolayı muhtarlara teşekkürlerini ileten Belediye Başkanımız Özkan Çetinkaya; "Şehrimizi birlikte yönettiğimiz saygıdeğer muhtarlarımız ile bir araya geldik. Katılımlarından dolayı tüm muhtarlarımıza teşekkür ederim" dedi.

Post

Belediye Başkanımız Özkan Çetinkaya Kurban Satış Alanını Ziyaret Etti

15.06.2024 38 Görüntülenme

Belediye Başkanımız Özkan Çetinkaya Kurban Bayramı öncesinde Yenice yolu üzeri, Melise Köyü karşısındaki Belediyemiz mezbaha alanında kurulan kurban satış ve kesim alanını ziyaret ederek, kurban satıcıları ve vatandaşlar ile sohbet edip, taleplerini dinleyip, bayramlarını kutladı.

Post

Karabük Valisi Sayın Mustafa Yavuz’dan İtfaiye Müdürlüğümüze Ziyaret

15.06.2024 39 Görüntülenme

Karabük Valisi Sayın Mustafa Yavuz, İtfaiye Müdürlüğümüzü ziyaret ederek, İtfaiye personelimiz ile bir süre sohbet edip, bayramlarını kutladı.

Post

Karabük Kamu Kurumu ve Kuruluşları Arası 4. Bahar Futbol Turnuvası Şampiyonu Cezaevi Alsancak Takımı

14.06.2024 31 Görüntülenme

Belediye Başkanımız Özkan Çetinkaya, Karabük 4. Geleneksel Kamu Kurum ve Kuruluşlar Arası Bahar Futbol Turnuvası final müsabakasına katılarak, turnuvayı şampiyon olarak tamamlayan Cezaevi Alsancak Takımı ile turnuvayı 2. olarak tamamlayan belediyemiz futbol takımını ve turnuvaya katılan tüm takımları tebrik etti.