Belediye Başkanımız Özkan Çetinkaya, KBÜFEST 2024 Festivalinin Açılışına Katıldı
Eklenme Tarihi: 21.05.2024 176 Görüntülenme

Belediye Başkanımız Özkan Çetinkaya, KBÜFEST 2024 Festivalinin Açılışına Katıldı

Belediye Başkanımız Özkan Çetinkaya, Karabük Üniversitesi Kampüsünde düzenlenen "KBÜFEST 2024" festivalinin açılışına katılarak, 81 İlin buluştuğu stantları gezdi.

Belediye Başkanımız Özkan Çetinkaya, 81 ilin değerlerinin tanıtıldığı bu festivali Karabük ile buluşturan Karabük Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fatih Kırışık’a ve emeği geçenlere teşekkür etti.

   

Post

Belediye Başkanımız Özkan Çetinkaya Kurban Satış Alanını Ziyaret Etti

15.06.2024 33 Görüntülenme

Belediye Başkanımız Özkan Çetinkaya Kurban Bayramı öncesinde Yenice yolu üzeri, Melise Köyü karşısındaki Belediyemiz mezbaha alanında kurulan kurban satış ve kesim alanını ziyaret ederek, kurban satıcıları ve vatandaşlar ile sohbet edip, taleplerini dinleyip, bayramlarını kutladı.

Post

Karabük Valisi Sayın Mustafa Yavuz’dan İtfaiye Müdürlüğümüze Ziyaret

15.06.2024 39 Görüntülenme

Karabük Valisi Sayın Mustafa Yavuz, İtfaiye Müdürlüğümüzü ziyaret ederek, İtfaiye personelimiz ile bir süre sohbet edip, bayramlarını kutladı.

Post

Karabük Kamu Kurumu ve Kuruluşları Arası 4. Bahar Futbol Turnuvası Şampiyonu Cezaevi Alsancak Takımı

14.06.2024 31 Görüntülenme

Belediye Başkanımız Özkan Çetinkaya, Karabük 4. Geleneksel Kamu Kurum ve Kuruluşlar Arası Bahar Futbol Turnuvası final müsabakasına katılarak, turnuvayı şampiyon olarak tamamlayan Cezaevi Alsancak Takımı ile turnuvayı 2. olarak tamamlayan belediyemiz futbol takımını ve turnuvaya katılan tüm takımları tebrik etti.