Başkan Çetinkaya Görevi Devraldı
Eklenme Tarihi: 03.04.2024 563 Görüntülenme

Başkan Çetinkaya Görevi Devraldı

31 Mart Mahalli İdareler seçiminde Karabük halkının teveccühüyle Karabük Belediye Başkanlığına seçilen Özkan Çetinkaya mazbatasını almasının ardından, Karabük Belediyesine gelerek, Karabük Belediye Başkan Yardımcısı İrfan Kartal’dan görevini devraldı.

Başkan Çetinkaya’yı yüzlerce vatandaş belediye binasının önünde alkışlar ve sloganlar ile karşıladı.

Karabük Belediye Başkanı Özkan Çetinkaya görevi devralmadan önce belediye personelleriyle ve vatandaşlarla tek tek selamlaştı.

Devralma töreninde bir konuşma yapan Karabük Belediye Başkanı Özkan Çetinkaya; "3 Nisan’da şehrimizin kuruluş günü olan bir günde, böyle bir görevi devralmaktan öncelikle şeref ve onur duyuyorum. Seçim sürecinde bizlere partili, partisiz destek veren, bizleri bu göreve layık gören tüm Karabüklülere de şükranlarımı arz ediyorum. Herkes şundan emin olsun ki bu verilen oyların hakkını 5 yıllık süreçte hep birlikte vekillerimizle, teşkilatımızla ve belediye personellerimizle çalışarak, şehrimizi hem imar hem inşa edip hem de hemşerilerimizin gönlünü ihya ederek şehrimizi müreffeh bir yere çıkarmak için fazlasıyla çaba göstereceğiz. Bugüne kadar aramızdan ayrılan belediye başkanlarımızı rahmetle yâd ediyorum. Belediye başkanlarımızdan Dursun Altıparmak, Enver Tümen, Hüseyin Erer ve Rafet Vergili başkanlarımızı buradan saygı ve hürmetle selamlıyorum. Biz kavga siyaseti değil, birlik ve beraberlik eser siyaseti için buradayız" dedi.

Görevi devralan Karabük Belediye Başkanı Özkan Çetinkaya daha sonra makamında tebrikleri kabul etti.

Karabük Belediyesinde ki törene AK Parti Karabük Milletvekilleri Cem Şahin ile Ali Keskinkılıç, AK Parti Karabük İl Başkanı Ferhat Salt, AK Parti Karabük Merkez İlçe Başkanı Yavuz Hüsam, AK Parti Karabük Kadın Kolları Başkanı Hülya Uluçay, AK Parti Karabük İl Gençlik Kolları Başkanı Semih Can Güzel, AK Parti Karabük İl Yönetim Kurulu Üyeleri, İl Genel Meclisi Üyeleri, Belediye Meclisi Üyeleri ve çok sayıda partili katıldı.

   


Başkan Çetinkaya Görevi Devraldı

Post

Kamuoyu Açıklaması

22.07.2024 55 Görüntülenme

Post

Belediye Başkanımız Özkan Çetinkaya Kıbrıs Barış Harekâtının 50. Yılı Kutlama Törenine Katıldı

20.07.2024 47 Görüntülenme

Kıbrıs Barış Harekâtının 50. yılı kutlamaları, Kıbrıs Türklerinin efsanevi liderleri Dr. Fazıl Küçük ve Rauf Denktaş’ın anıt mezarlarının ziyaret edilmesinin ardından Lefkoşa’da Dr. Fazıl Küçük Bulvarında resmi geçitle başladı.

Post

Vefat ve Başsağlığı

18.07.2024 168 Görüntülenme

Belediye Başkanımız Özkan Çetinkaya sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada; "Yortan beldesi önceki dönem Belediye Başkanı Ali Şık’ın vefatını büyük bir üzüntü ile öğrenmiş bulunmaktayım. Merhuma Allah’tan rahmet ailesine ve sevenlerine başsağlığı ve sabır dilerim. Mekânı cennet olsun" dedi.