Karabük Belediye Başkanı Özkan Çetinkaya Mazbatasını Aldı
Eklenme Tarihi: 03.04.2024 862 Görüntülenme

Karabük Belediye Başkanı Özkan Çetinkaya Mazbatasını Aldı

31 Mart 2024 yerel seçimlerini zaferle sonuçlandıran Karabük Belediye Başkanı Özkan Çetinkaya, Karabük Merkez İlçe Seçim Kuruluna giderek, İlçe Seçim Kurulu Başkanı Hakim Caner Yılmaz’dan mazbatasını aldı.

Başkan Çetinkaya’ya AK Parti Karabük Milletvekilleri Cem Şahin ile Ali Keskinkılıç, önceki dönem Bakan Yardımcısı Mehmet Ceylan, AK Parti Karabük İl Başkanı Ferhat Salt, AK Parti Karabük Merkez İlçe Başkanı Yavuz Hüsam, AK Parti Karabük Kadın Kolları Başkanı Hülya Uluçay, AK Parti Karabük İl Gençlik Kolları Başkanı Semih Can Güzel, AK Parti Karabük İl Yönetim Kurulu Üyeleri, İl Genel Meclisi Üyeleri, Belediye Meclisi Üyeleri ve çok sayıda partili eşlik etti.

Karabük Belediye Başkanı Özkan Çetinkaya; "Parti teşkilatı başta olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. En büyük teşekkürü de Karabük halkına ediyorum" dedi.

   


Karabük Belediye Başkanı Özkan Çetinkaya Mazbatasını Aldı

Post

Kamuoyu Açıklaması

22.07.2024 68 Görüntülenme

Post

Belediye Başkanımız Özkan Çetinkaya Kıbrıs Barış Harekâtının 50. Yılı Kutlama Törenine Katıldı

20.07.2024 55 Görüntülenme

Kıbrıs Barış Harekâtının 50. yılı kutlamaları, Kıbrıs Türklerinin efsanevi liderleri Dr. Fazıl Küçük ve Rauf Denktaş’ın anıt mezarlarının ziyaret edilmesinin ardından Lefkoşa’da Dr. Fazıl Küçük Bulvarında resmi geçitle başladı.

Post

Vefat ve Başsağlığı

18.07.2024 177 Görüntülenme

Belediye Başkanımız Özkan Çetinkaya sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada; "Yortan beldesi önceki dönem Belediye Başkanı Ali Şık’ın vefatını büyük bir üzüntü ile öğrenmiş bulunmaktayım. Merhuma Allah’tan rahmet ailesine ve sevenlerine başsağlığı ve sabır dilerim. Mekânı cennet olsun" dedi.