Kent Meydanı ve Millet Bahçesi Projesi Devam Ediyor
Eklenme Tarihi: 08.02.2024 175 Görüntülenme

Kent Meydanı ve Millet Bahçesi Projesi Devam Ediyor

KARDEMİR’den büyük bir mücadele sonucunda aldığımız ve daha önce Türkiye’nin en büyük yayalaştırılmış kent meydanı olarak şehrimize kazandırdığımız alan çok yakında Kent Meydanı ve Millet Bahçesi olarak halkımızın hizmetine sunulacaktır.

İçerisinde dinlenme alanları, park, bahçe, müze, açık hava sineması, seyir alanı, spor alanları, Atatürk anıtı ve tören alanı bulunan projemiz tamamlandığında Karabük’ün 24 saat yaşayan sosyal yaşam merkezi olacaktır.

   


Kent Meydanı ve Millet Bahçesi Projesi Devam Ediyor

Post

1.000 Adet Sosyal Konut Projesi Ön Talep Başvuruları Uzatılmıştır

04.03.2024 64 Görüntülenme

Toplam 1.000 Adet Sosyal Konut Projemize olan ön talep başvuruları yaşanan yoğunluk nedeniyle 08 Mart 2024 Cuma günü saat 17.30'a kadar uzatılmıştır.

Post

Başkan Vergili’den SMMMO’ya Ziyaret

04.03.2024 14 Görüntülenme

Karabük Belediye Başkanı ve Milliyetçi Hareket Partisi Karabük Belediye Başkan Adayı Rafet Vergili sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada; "Bugün Karabük Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Başkanı Atakan İrken ve yönetimini ziyarette bulunduk. Misafirperverliklerinden dolayı başkanımıza ve yönetimine teşekkür ederiz" dedi.

Post

Recep Özçelik Son Yolculuğuna Uğurlandı

03.03.2024 18 Görüntülenme

Karabük Belediye Başkanı ve Milliyetçi Hareket Partisi Karabük Belediye Başkan Adayı Rafet Vergili sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada; "Karabük’ün sevilen iş insanlarından Recep Özçelik’i son yolculuğuna uğurladık. Merhuma Allah’tan rahmet sevenlerine ve ailesine başsağlığı ve sabır dilerim. Mekânı cennet olsun" dedi.