Vergili:
Eklenme Tarihi: 18.05.2023 204 Görüntülenme

Vergili: "HAVELSAN ile İş Birliği Protokolümüzü İmzaladık"

Karabük Belediyesi ile HAVELSAN arasında imzalanan iş birliği protokolü ile yeni halk otobüslerimiz yapay zeka ürünleri ile takip edilecek olup, aynı zamanda ücret toplama sistemleri de HAVELSAN tarafından yeni araçlarımıza uyarlanacaktır.

Konuyla ilgili açıklama yapan Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili; "Bugün HAVELSAN Genel Müdürü Sayın Dr. Mehmet Akif Nacar, Yönetim Kurulu Üyesi Yüksel Aksöz, Genel Müdür Yardımcısı Ömer Özkan, İş Geliştirme Direktörü Dr. Arif Furkan Mendi ve Proje Sorumlusu Çınar Çolakoğlu’nun katılımlarıyla HAVELSAN ile iş birliği protokolümüzü imzaladık.

İmzalanan bu protokol ile yeni halk otobüslerimiz yapay zeka ürünleri ile takip edilecek, aynı zamanda ücret toplama sistemleri de HAVELSAN tarafından yeni araçlarımıza uyarlanacaktır.

İlgilerinden dolayı HAVELSAN Genel Müdürü Sayın Dr. Mehmet Akif Nacar ve ekibine teşekkür ederim" dedi.

Post

Ulaşım Kartlarına Kart Dolum Merkezimizde Yükleme Yapabilirsiniz

08.06.2023 8 Görüntülenme

Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, Balık Pazarı kart dolum merkezimizden Belediyemiz toplu taşıma araçlarına ait ulaşım kartlarına yükleme yapılabileceği açıklamasında bulundu.

Post

Karabük TSO Yönetiminden Başkan Vergili'ye Ziyaret

07.06.2023 27 Görüntülenme

Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada; "Karabük Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Çapraz’a, Yönetim Kurulu Muhasip Üyesi Ümit Hakan Yılmaz’a ve Demir Tüccarları Derneği Karabük Şube Başkanı İbrahim Öztürk ile üyeleri Cemal Yüksel ve Kenan Yüksel’e ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederim" dedi.