MHP Genel Başkanı Sayın Devlet Bahçeli, Karabük Belediyesini Ziyaret Etti
Eklenme Tarihi: 30.04.2023 338 Görüntülenme

MHP Genel Başkanı Sayın Devlet Bahçeli, Karabük Belediyesini Ziyaret Etti

MHP Genel Başkanı Sayın Devlet Bahçeli, açık hava toplantısı öncesi Karabük Belediyesini ziyaret etti.

Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili ziyaret kapsamında çalışmalar hakkında bilgi vererek; "Teşrifleriyle ilimizi şereflendiren Türk Dünyasının Bilge Lideri Sayın Genel Başkanımızı açık hava toplantısı öncesi belediyemizde ağırladık ve çalışmalarımızla ilgili bilgiler arz ettik" açıklamasında bulundu.


MHP Genel Başkanı Sayın Devlet Bahçeli, Karabük Belediyesini Ziyaret Etti

Post

Adalet Bakanı Sayın Yılmaz Tunç, Karabük Belediyesini Ziyaret Etti

29.09.2023 100 Görüntülenme

Sosyal medya hesabından açıklama yapan Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili; "Şehrimize gerçekleştirdiği ziyaret kapsamında Karabük Valiliğimizde karşıladığımız ve sonrasında belediyemizi de ziyaret eden Adalet Bakanı Sayın Yılmaz Tunç’a, Milletvekilimiz Sayın Cem Şahin’e ve Valimiz Sayın Mustafa Yavuz’a ziyaretlerinden dolayı şükranlarımı sunuyorum" dedi.

Post

Başkan Vergili’den Çankırı Valisi Sayın Taşolar’a Ziyaret

29.09.2023 75 Görüntülenme

Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, Valiler Kararnamesiyle Çankırı Valiliğine atanan Sayın Mustafa Fırat Taşolar’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Post

Başkan Vergili’den Taziye Mesajı

28.09.2023 76 Görüntülenme

Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, Azerbaycan Milli Meclisi Milletvekili Ganire Paşayeva’nın vefatı üzerine sosyal medya hesabından yaptığı taziye açıklamasında; "2014 yılında fahri hemşehrilik beratı verdiğimiz, Azerbaycan Milli Meclisi Milletvekili Ganire Paşayeva,'nın vefatını büyük bir üzüntü ile öğrendim. Merhumeye Allah’tan rahmet, ailesine ve sevenlerine başsağlığı ve sabır dilerim" dedi.