Vergili: “Kitap Kafe'miz Öğrencilerimizin En Fazla İlgi Gösterdiği Nokta”
Eklenme Tarihi: 31.03.2023 498 Görüntülenme

Vergili: “Kitap Kafe'miz Öğrencilerimizin En Fazla İlgi Gösterdiği Nokta”

Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, 100. Yıl Mahallesinde hizmet veren Kitap Kafe’nin dünya öğrencilerine de hizmetine devam ettiğini belirtti.

Vergili sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada; "5 kıta 98 ülkeden binlerce öğrencinin yararlandığı Kitap Kafe'miz öğrencilerimizin en fazla ilgi gösterdiği nokta. Kafemiz; Türk Dünyası köşesi, Türk ve Dünya edebiyatı klasikleri, araştırma yayınları, yardımcı ders kitapları ve nezih çalışma ortamıyla dünya öğrencilerine hizmetine devam ediyor.

Önümüzdeki günlerde Kitap Kafemizin önünde yapacağımız düzenleme ile boş alanı bir parka çevirecek, hem öğrencilerimiz, hem de mahalle sakinlerimiz için yeni bir dinlenme alanı oluşturacağız" dedi.

 

Post

1.000 Adet Sosyal Konut Projesi Ön Talep Başvuruları Uzatılmıştır

04.03.2024 62 Görüntülenme

Toplam 1.000 Adet Sosyal Konut Projemize olan ön talep başvuruları yaşanan yoğunluk nedeniyle 08 Mart 2024 Cuma günü saat 17.30'a kadar uzatılmıştır.

Post

Başkan Vergili’den SMMMO’ya Ziyaret

04.03.2024 14 Görüntülenme

Karabük Belediye Başkanı ve Milliyetçi Hareket Partisi Karabük Belediye Başkan Adayı Rafet Vergili sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada; "Bugün Karabük Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Başkanı Atakan İrken ve yönetimini ziyarette bulunduk. Misafirperverliklerinden dolayı başkanımıza ve yönetimine teşekkür ederiz" dedi.

Post

Recep Özçelik Son Yolculuğuna Uğurlandı

03.03.2024 17 Görüntülenme

Karabük Belediye Başkanı ve Milliyetçi Hareket Partisi Karabük Belediye Başkan Adayı Rafet Vergili sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada; "Karabük’ün sevilen iş insanlarından Recep Özçelik’i son yolculuğuna uğurladık. Merhuma Allah’tan rahmet sevenlerine ve ailesine başsağlığı ve sabır dilerim. Mekânı cennet olsun" dedi.