Vergili: “Kitap Kafe'miz Öğrencilerimizin En Fazla İlgi Gösterdiği Nokta”
Eklenme Tarihi: 31.03.2023 188 Görüntülenme

Vergili: “Kitap Kafe'miz Öğrencilerimizin En Fazla İlgi Gösterdiği Nokta”

Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, 100. Yıl Mahallesinde hizmet veren Kitap Kafe’nin dünya öğrencilerine de hizmetine devam ettiğini belirtti.

Vergili sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada; "5 kıta 98 ülkeden binlerce öğrencinin yararlandığı Kitap Kafe'miz öğrencilerimizin en fazla ilgi gösterdiği nokta. Kafemiz; Türk Dünyası köşesi, Türk ve Dünya edebiyatı klasikleri, araştırma yayınları, yardımcı ders kitapları ve nezih çalışma ortamıyla dünya öğrencilerine hizmetine devam ediyor.

Önümüzdeki günlerde Kitap Kafemizin önünde yapacağımız düzenleme ile boş alanı bir parka çevirecek, hem öğrencilerimiz, hem de mahalle sakinlerimiz için yeni bir dinlenme alanı oluşturacağız" dedi.

 

Post

Karabük TSO Yönetiminden Başkan Vergili'ye Ziyaret

07.06.2023 26 Görüntülenme

Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada; "Karabük Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Çapraz’a, Yönetim Kurulu Muhasip Üyesi Ümit Hakan Yılmaz’a ve Demir Tüccarları Derneği Karabük Şube Başkanı İbrahim Öztürk ile üyeleri Cemal Yüksel ve Kenan Yüksel’e ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederim" dedi.

Post

Belen Mh. TOKİ SYM'de Açılan Kursları Başarıyla Tamamlayanlara Sertifikaları Verildi

07.06.2023 32 Görüntülenme

2022-2023 eğitim öğretim yılında, Karabük Belediyesi ve Halk Eğitim Merkezi iş birliğince, 1-7 Haziran tarihleri arasında kutlanan “Hayat Boyu Öğrenme Haftası” kutlama programı kapsamında, Belen TOKİ Sosyal Yaşam Merkezimizdeki el emeği göz nuru ürünlerin sergi açılışı ve sertifika töreni ile son buldu. Programa Karabük Belediyesi adına Belediye Başkan Yardımcımız Seher Berker katıldı.