Vergili:
Eklenme Tarihi: 11.03.2023 119 Görüntülenme

Vergili: "Un Taşıyan Tırımız Hatay'a Ulaştı"

Karabük Valiliği, Karabük Belediyesi, Karabük Belediyesi Ekmek Fırını İşletmecisi Tuna Karagülle ve hayırsever vatandaşlarımızın katkılarıyla hazırlanan un tırı Hatay’a ulaştı.

Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada; "Valiliğimiz, Belediyemiz ve hayırseverlerimizin katkılarıyla hazırlanan un taşıyan tırımız Hatay'a ulaştı. Yardım kadar sağlıklı dağıtım ve yardımların yerine ulaşması da önemli. İçimiz rahat. Çünkü tırımızı, Türkiye İzcilik Federasyonu İstanbul İl Başkanı değerli hemşehrimiz Ramazan Kartal hocamız ve izcilerimiz bizzat karşıladı ve korunaklı depolara boşalttıktan sonra köylerdeki depremzedelere dağıtımlar başladı. Hayırseverlerimize ve izcilerimize şükranlarımı arz ediyorum" dedi.


Vergili: "Un Taşıyan Tırımız Hatay'a Ulaştı"

Post

Yücel Huzurevinde Kalan Büyüklerimiz Ziyaret Edildi

21.03.2023 11 Görüntülenme

Karabük Valisi Sayın Fuat Gürel ve Eşi Özlem Aras Gürel ile birlikte Belediye Başkan Yardımcımız Seher Berker, “Yaşlılar Günü” nedeni ile Yücel Huzurevinde kalan büyüklerimizi ziyaret ettiler. Ziyarette Huzurevi sakinleri tarafından yapılan resim sergisi de gezildi.

Post

Başkan Vergili, Avrupa Yerel ve Bölgesel Yönetimler Kongresi 44. Genel Kurulu Toplantısı İlk Oturumuna Katıldı

21.03.2023 34 Görüntülenme

Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, Fransa'nın Strazburg şehrinde gerçekleştirilen Avrupa Yerel ve Bölgesel Yönetimler Kongresi 44. Genel Kurulu komite toplantılarının ardından, genel kurul toplantısının ilk oturumuna Avrupa Parlamentosu binasında katıldı.

Post

Vergili: “Nevruz'u, Avrupa Parlamentosu'nda Can Azerbaycanlı Kardeşlerimizle Birlikte Kutladık”

21.03.2023 20 Görüntülenme

Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada; “Baharın müjdecisi, Türk Dünyasının bayramı Nevruz'u Avrupa'nın göbeğinde, Avrupa Parlamentosu'nda can Azerbaycanlı kardeşlerimizle birlikte kutladık” dedi.