Şahin Son Yolculuğuna Uğurlandı
Eklenme Tarihi: 21.01.2023 387 Görüntülenme

Şahin Son Yolculuğuna Uğurlandı

Kardemir Karabükspor'un 2011-2013 yıllarında kulüp başkanlığını yürüten iş insanı Nevzat Şahin son yolculuğuna uğurlandı.

Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada; "Spordan siyasete, iş dünyamızdan cemiyet hayatına kadar her alanda şehrimize büyük hizmetleri bulunan değerli bir kardeşimizi, bir güzel insanı daha genç yaşta ebediyete uğurladık. Nevzat Şahin kardeşimize Allah'tan rahmet, başta ailesi olmak üzere tüm sevenlerine sabırlar diliyorum. Mekanı cennet olsun" dedi.

Karabük Belediyesi olarak merhuma Allah’tan rahmet, ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Post

1.000 Adet Sosyal Konut Projesi Ön Talep Başvuruları Uzatılmıştır

04.03.2024 62 Görüntülenme

Toplam 1.000 Adet Sosyal Konut Projemize olan ön talep başvuruları yaşanan yoğunluk nedeniyle 08 Mart 2024 Cuma günü saat 17.30'a kadar uzatılmıştır.

Post

Başkan Vergili’den SMMMO’ya Ziyaret

04.03.2024 14 Görüntülenme

Karabük Belediye Başkanı ve Milliyetçi Hareket Partisi Karabük Belediye Başkan Adayı Rafet Vergili sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada; "Bugün Karabük Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Başkanı Atakan İrken ve yönetimini ziyarette bulunduk. Misafirperverliklerinden dolayı başkanımıza ve yönetimine teşekkür ederiz" dedi.

Post

Recep Özçelik Son Yolculuğuna Uğurlandı

03.03.2024 17 Görüntülenme

Karabük Belediye Başkanı ve Milliyetçi Hareket Partisi Karabük Belediye Başkan Adayı Rafet Vergili sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada; "Karabük’ün sevilen iş insanlarından Recep Özçelik’i son yolculuğuna uğurladık. Merhuma Allah’tan rahmet sevenlerine ve ailesine başsağlığı ve sabır dilerim. Mekânı cennet olsun" dedi.