Vergili:
Eklenme Tarihi: 29.12.2022 182 Görüntülenme

Vergili: "Bize Bizden Başkasının Faydası Olmaz"

Karabük Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Çapraz, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Cenk Gedikoğlu, Meclis Üyesi Ahmet Ulusoy, 5. Meslek Komite Üyeleri, Karabük Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Yıldıray Yıldırım, Karabük Sebzeciler Balıkçılar Kasaplar ve Pazarcılar Esnaf Odası Başkanı Cuma Kara, Karabük Kahveci, Lokantacı, Otelci, Pastacı, Fırıncı ve Bakkallar Odası Başkanı Fikret Arslan, Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili’ye ziyarette bulundu.

Ziyaret sonrası bir açıklama gerçekleştiren Başkan Vergili; "Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanımız, Başkan Vekilimiz ve Gıda Grubu Meclis Üyelerimizle birlikte yerli marketlerimizi ve bakkallarımızı, şehrimizi ve ülkemizi ahtapot gibi saran zincirlere karşı nasıl koruyabiliriz, yerel esnafımızı nasıl destekleyebiliriz soruları üzerine değerlendirmelerde bulunduk. Yapacağımız çalışmalar sonucunda hazırlayacağımız programla yasalar çerçevesinde daha ciddi önlemler alacağız. Her zaman söylüyoruz, birbirimize sahip çıkalım. Bize bizden başkasının faydası olmaz" dedi.

Post

Yücel Huzurevinde Kalan Büyüklerimiz Ziyaret Edildi

21.03.2023 11 Görüntülenme

Karabük Valisi Sayın Fuat Gürel ve Eşi Özlem Aras Gürel ile birlikte Belediye Başkan Yardımcımız Seher Berker, “Yaşlılar Günü” nedeni ile Yücel Huzurevinde kalan büyüklerimizi ziyaret ettiler. Ziyarette Huzurevi sakinleri tarafından yapılan resim sergisi de gezildi.

Post

Başkan Vergili, Avrupa Yerel ve Bölgesel Yönetimler Kongresi 44. Genel Kurulu Toplantısı İlk Oturumuna Katıldı

21.03.2023 34 Görüntülenme

Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, Fransa'nın Strazburg şehrinde gerçekleştirilen Avrupa Yerel ve Bölgesel Yönetimler Kongresi 44. Genel Kurulu komite toplantılarının ardından, genel kurul toplantısının ilk oturumuna Avrupa Parlamentosu binasında katıldı.

Post

Vergili: “Nevruz'u, Avrupa Parlamentosu'nda Can Azerbaycanlı Kardeşlerimizle Birlikte Kutladık”

21.03.2023 20 Görüntülenme

Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada; “Baharın müjdecisi, Türk Dünyasının bayramı Nevruz'u Avrupa'nın göbeğinde, Avrupa Parlamentosu'nda can Azerbaycanlı kardeşlerimizle birlikte kutladık” dedi.