Sarı'dan Vergili'ye Ziyaret
Eklenme Tarihi: 15.12.2022 208 Görüntülenme

Sarı'dan Vergili'ye Ziyaret

Karabük İl Sağlık Müdürü Ahmet Sarı, Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili'yi makamında ziyaret etti.

Vergili, Karabük Belediyesi tarafından Karabük Mahallesine yapılan Aile Hekimliği binasının hayırlı olmasını dileyerek; "Karabük İl Sağlık Müdürü Ahmet Sarı'ya ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum. Geçmişte olduğu gibi bundan sonra da sağlık kurumlarımızı desteklemeğe devam edeceğiz. Bu vesile ile Karabük Mahallemize yaptığımız aile hekimliği binamız sağlık teşkilatımıza ve mahallemize hayırlı uğurlu olsun" dedi.

Post

Karabük TSO Yönetiminden Başkan Vergili'ye Ziyaret

07.06.2023 26 Görüntülenme

Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada; "Karabük Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Çapraz’a, Yönetim Kurulu Muhasip Üyesi Ümit Hakan Yılmaz’a ve Demir Tüccarları Derneği Karabük Şube Başkanı İbrahim Öztürk ile üyeleri Cemal Yüksel ve Kenan Yüksel’e ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederim" dedi.

Post

Belen Mh. TOKİ SYM'de Açılan Kursları Başarıyla Tamamlayanlara Sertifikaları Verildi

07.06.2023 32 Görüntülenme

2022-2023 eğitim öğretim yılında, Karabük Belediyesi ve Halk Eğitim Merkezi iş birliğince, 1-7 Haziran tarihleri arasında kutlanan “Hayat Boyu Öğrenme Haftası” kutlama programı kapsamında, Belen TOKİ Sosyal Yaşam Merkezimizdeki el emeği göz nuru ürünlerin sergi açılışı ve sertifika töreni ile son buldu. Programa Karabük Belediyesi adına Belediye Başkan Yardımcımız Seher Berker katıldı.