Başkan Vergili'den Karabük TSO'ya Ziyaret
Eklenme Tarihi: 30.11.2022 370 Görüntülenme

Başkan Vergili'den Karabük TSO'ya Ziyaret

Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, Karabük Ticaret ve Sanayi Odası’na iadeyi ziyaret gerçekleştirdi.

Vergili yaptığı açıklamada; "Geçtiğimiz günlerde iş dünyasının teveccühleriyle göreve seçilen Karabük Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Çapraz ve Meclis Başkanı Adnan Çebi kardeşlerim ile kıymetli yönetimlerine hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk. Kendilerine çalışmalarında başarılar diler, şehrimiz ve iş dünyası için güzel hizmetler yapmalarını yüce Allah'tan niyaz ederim. Bu arada nazik doğum günü kutlamaları içinde ayrıca teşekkür ediyorum" dedi.

 

Post

Başkan Vergili Karabük Net Haber Canlı Yayınına Katıldı

20.02.2024 81 Görüntülenme

Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili katıldığı Karabük Net Haber canlı yayınında Ergün Başkaya’nın sorularını yanıtladı.

Post

1.000 Adet Sosyal Konut Projesi Ön Talep Başvuruları Devam Ediyor

20.02.2024 569 Görüntülenme

1.000 Adet Sosyal Konut Projesi ön talep başvuruları yoğun bir şekilde devam ediyor. Başvurular 5 Mart Salı gününe kadar devam edecektir.

Post

Başkan Vergili Şirinevler Mahallesi Esnaflarını Ziyaret Etti

20.02.2024 61 Görüntülenme

Karabük Belediye Başkanı ve Milliyetçi Hareket Partisi Karabük Belediye Başkan Adayı Rafet Vergili 2024 yerel seçim çalışmaları kapsamında bugün Şirinevler Mahallesindeki esnafların iş yerlerini tek tek ziyaret ederek, esnaflar ile sohbet edip, isteklerini dinledi. Ziyaret esnasında Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili’ye parti üyeleri eşlik etti.