ADD’den Başkan Vergili'ye Plaket
Eklenme Tarihi: 14.07.2021 150 Görüntülenme

ADD’den Başkan Vergili'ye Plaket

Karabük Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD) Yönetimi derneğe ve son dönemlerde yapılan Atatürk büstü yapımında destek olan Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili’ye teşekkür plaketi verdi.

ADD Karabük Şube Başkanı Davut Çayır "Sayın Belediye Başkanımız Rafet VERGİLİ beye ADD’mize yaptığı katkılarından dolayı Plaket taktim ettik! Teşekkür ve şükranlarımızı sunarım" derken Başkan Vergili’de "Bu akşam Atatürkçü Düşünce Derneğindeki dostlarımızı ziyaret ettik. Şahsıma layık gördükleri plaket için teşekkür ederim" dedi.

Post

Personel Alımı İçin Sınav Yapıldı

16.09.2021 570 Görüntülenme

Belediyemiz bünyesinde istihdam edilecek 6 Arşiv Destek Personeli alımı için yapılan müracaatların yoğun olması nedeniyle adaylar yazılı sınava alındı.

Post

İlköğretim Haftası Çeşitli Etkinliklerle Kutlandı

15.09.2021 59 Görüntülenme

İl Milli Eğitim Müdürlüğünce 2021-2022 Eğitim Öğretim Yılı kapsamında düzenlenen İlköğretim Haftası Kutlama Programı çeşitli etkinliklerle kutlandı. Etkinliklerde belediyemizi Belediye Başkan Yardımcımız Seher Berker temsil etti.

Post

Demir Kartal GSK Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı Şampiyonluğu İl Protokolü ile Birlikte Kutladı

14.09.2021 44 Görüntülenme

Namağlup tamamladığı 2. ligde tarih yazarak şampiyon olan ve 1. lige yükselen Demir Kartal Gençlik ve Spor Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı Şampiyonluğu düzenlenen "Şampiyonluk Yemeği" ile kutladı.