Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk Karabük'te
Eklenme Tarihi: 17.06.2021 338 Görüntülenme

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk Karabük'te

Karabük ziyareti kapsamında ilk olarak Karabük Valiliği'ni ziyaret eden Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Vali Fuat Gürel, Milletvekilleri Cumhur Ünal ve Niyazi Güneş, Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, AK Parti İl Başkanı Av. İsmail Altınöz ve il protokolü tarafından karşılandı. Karşılamada öğrenciler Bakan Selçuk'a çiçek takdim etti.

Milli Eğitim Bakanımız Sayın Ziya Selçuk’un teşrifleriyle; KARDEMİR Kız İmam Hatip Lisesi, Safranbolu Kanuni Ortaokulu, Bilim ve Sanat Merkezi, Şehit Barış Efe İmam Hatip Ortaokulu, Yenice İmam Hatip Ortaokulunun açılışları yapıldı, 15 Temmuz şehidimiz Metin Arslan’ın adı ölümsüzleştirilerek ilkokulun temeli atıldı.

Post

Personel Alımı İçin Sınav Yapıldı

16.09.2021 564 Görüntülenme

Belediyemiz bünyesinde istihdam edilecek 6 Arşiv Destek Personeli alımı için yapılan müracaatların yoğun olması nedeniyle adaylar yazılı sınava alındı.

Post

İlköğretim Haftası Çeşitli Etkinliklerle Kutlandı

15.09.2021 59 Görüntülenme

İl Milli Eğitim Müdürlüğünce 2021-2022 Eğitim Öğretim Yılı kapsamında düzenlenen İlköğretim Haftası Kutlama Programı çeşitli etkinliklerle kutlandı. Etkinliklerde belediyemizi Belediye Başkan Yardımcımız Seher Berker temsil etti.

Post

Demir Kartal GSK Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı Şampiyonluğu İl Protokolü ile Birlikte Kutladı

14.09.2021 44 Görüntülenme

Namağlup tamamladığı 2. ligde tarih yazarak şampiyon olan ve 1. lige yükselen Demir Kartal Gençlik ve Spor Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı Şampiyonluğu düzenlenen "Şampiyonluk Yemeği" ile kutladı.