Hayat Boyu Öğrenme Haftası Etkinlikleri 5000 Evler Cumhuriyet Mahallesinde Devam Etti
Eklenme Tarihi: 09.06.2021 253 Görüntülenme

Hayat Boyu Öğrenme Haftası Etkinlikleri 5000 Evler Cumhuriyet Mahallesinde Devam Etti

81 ilde ilk kez 2020-2021 eğitim öğretim yılında 1-7 Haziran tarihleri arasında kutlanmaya başlayan “Hayat Boyu Öğrenme Haftası” kutlama programı kapsamında 5000 Evler Cumhuriyet Mahallesi Sosyal Yaşam Merkezimizde halk oyunları gösterisi, bağlama dinletisi, sergi ve sertifika töreni düzenlendi.

Kutlama etkinliklerine, Karabük İl Millî Eğitim Müdürü Nevzat Akbaş, Karabük Belediyesi Başkan Yardımcısı Seher Berker, Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü Mustafa Çakış, İl Millî Eğitim Müdür Yardımcısı Erdal Üngören, Hayat Boyu Öğrenme Birimi Şube Müdürü İkram Yılmaz, Karabük Halk Eğitimi Merkezi ve ASO Müdürü Dursun Yeşiloğlu, usta öğreticiler, kursiyerler ve vatandaşlar katıldı.

Saygı duruşu ve İstiklâl Marşımızın okunması ile başlayan açılış töreni halk oyunları gösterileri ile devam etti. Sergi açılışını gerçekleştirilen heyet, sergi alanını gezerek kursiyerlerimizden yaptıkları ürünler hakkında bilgi aldı. Program protokol tarafından kursiyerlere sertifikalarının verilmesi ile son buldu.

   


Hayat Boyu Öğrenme Haftası Etkinlikleri 5000 Evler Cumhuriyet Mahallesinde Devam Etti

Post

Personel Alımı İçin Sınav Yapıldı

16.09.2021 561 Görüntülenme

Belediyemiz bünyesinde istihdam edilecek 6 Arşiv Destek Personeli alımı için yapılan müracaatların yoğun olması nedeniyle adaylar yazılı sınava alındı.

Post

İlköğretim Haftası Çeşitli Etkinliklerle Kutlandı

15.09.2021 59 Görüntülenme

İl Milli Eğitim Müdürlüğünce 2021-2022 Eğitim Öğretim Yılı kapsamında düzenlenen İlköğretim Haftası Kutlama Programı çeşitli etkinliklerle kutlandı. Etkinliklerde belediyemizi Belediye Başkan Yardımcımız Seher Berker temsil etti.

Post

Demir Kartal GSK Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı Şampiyonluğu İl Protokolü ile Birlikte Kutladı

14.09.2021 43 Görüntülenme

Namağlup tamamladığı 2. ligde tarih yazarak şampiyon olan ve 1. lige yükselen Demir Kartal Gençlik ve Spor Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı Şampiyonluğu düzenlenen "Şampiyonluk Yemeği" ile kutladı.