Fırıncı Esnafı Komisyon Denetiminden Geçti
Eklenme Tarihi: 12.04.2021 188 Görüntülenme

Fırıncı Esnafı Komisyon Denetiminden Geçti

Karabük Belediyesi bünyesinde kurulan komisyon Ramazan öncesinde şehir genelindeki fırınları denetliyor.

Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili’nin talimatlarıyla kurulan komisyonda; encümen üyeleri ve belediye birimlerinin temsilcileri yer alıyor. Komisyon, şehir genelindeki 26 fırında gramaj, hijyen, kaçak yapılaşma ve üretim normlarına uygunluk gibi alanlarda denetimler yapıyor.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, fırıncı esnafına teşekkür ederken; "Encümen üyesi arkadaşlarımız ve belediye personelimiz mübarek Ramazan öncesi son derece titiz bir çalışmaya imza attılar. Bizi sevindiren nokta, 26 fırınımızda neredeyse hiçbir sorunumuzun olmayışı. Özellikle şunu ifade edebilirim; hemşehrilerimizin gramaj noktasında en ufak bir şüpheleri olmasın, fırıncı esnafımızın fazlası var eksiği yok. Karabüklüler gönül rahatlığıyla esnafımızın ürünlerini tüketebilirler. Bu vesile ile kurallara uygun bir şekilde faaliyetlerini sürdüren esnafımıza teşekkür ediyor, hayırlı ve bol kazançlar diliyorum" dedi.


Fırıncı Esnafı Komisyon Denetiminden Geçti

Post

Kardemir ve İtfaiye Müdürlüğümüzce Ortak Tatbikat Yapıldı

06.05.2021 130 Görüntülenme

4-10 Mayıs İş Sağlığı ve Güvenliği Haftası nedeni ile Kardemir İş Sağlığı ve Güvenliği Müdürlüğü, Kardemir İtfaiye Baş Mühendisliği ve İtfaiye Müdürlüğümüzce ortak tatbikat yapılmıştır.

Post

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kutlandı

23.04.2021 146 Görüntülenme

Atamızın çocuklara armağanı, dünyadaki ilk çocuk bayramı ve Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin açılışının 101. yıl dönümü olan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, tüm yurtta olduğu gibi Karabük'te de çeşitli tören ve etkinliklerle kutlandı.

Post

Deprem Tatbikatı Başarıyla Gerçekleştirildi

13.04.2021 258 Görüntülenme

İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü (AFAD) koordinasyonunda yapılan habersiz deprem tatbikatı başarı ile gerçekleştirildi.