Başkan Vergili’den Taziye Mesajı
Eklenme Tarihi: 13.01.2021 564 Görüntülenme

Başkan Vergili’den Taziye Mesajı

Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, şehrimizin kıymetli eğitimcilerinden Belediye Meclis Üyemiz Mehmet Üstündağ'ın vefatı dolayısı ile bir taziye mesajı yayınladı.

Başkan Vergili yayınladığı taziye mesajında; “Şehrimizin kıymetli eğitimcilerinden Belediye Meclis Üyemiz Mehmet Üstündağ hocamızın vefatını büyük bir üzüntü ile öğrendim. Merhuma Allah'tan rahmet, başta ailesi olmak üzere tüm sevenlerine başsağlığı diliyorum. Ruhu şad, mekanı cennet olsun.” dedi.

Post

Nisan Ayı Belediye Meclis Toplantısı Gerçekleştirildi

07.04.2021 63 Görüntülenme

Nisan ayı olağan meclis toplantımızı Belediye Başkan Vekilimiz Ahmet Arslan başkanlığında gerçekleştirdik. Karabük Belediye Meclisinin Nisan ayı toplantısında Meclis Başkan Vekilleri, Katip ve Encümen Üyeleri ile Komisyon Üyelerinin seçimleri yapıldı.

Post

KARÇEV Olağan Meclis Toplantısı Vali Gürel Başkanlığında Gerçekleştirildi

06.04.2021 60 Görüntülenme

Karabük İli Çevre Hizmetleri Birliği (KARÇEV), 2021 yılı Nisan ayı seçimli olağan meclis toplantısı, Birlik Başkanı Vali Fuat Gürel Başkanlığında Valilik Toplantı Salonunda gerçekleştirildi.

Post

Karabük'ün 84. Kuruluş Yıl Dönümü Kutlandı

02.04.2021 155 Görüntülenme

Karabük Demir ve Çelik Fabrikalarının (KARDEMİR) temellerinin atılışı ve Karabük'ün kuruluşunun 84. yıl dönümü törenle kutlandı.